Semināri11
May
10.00

Tiešsaistes vebinārs “Aktualitātes valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veikšanā sākot ar 2021.gadu”

VID Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļas Otrās metodikas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Ināra Kopase vada vebināru Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem “Aktualitātes valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veikšanā sākot ar 2021.gadu”.

15
Apr
11.00

Tiešsaistes seminārs

VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore Andžela Zeltiņa ar prezentāciju “Biedrību grāmatvedība, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana VID” un VID Nodokļu pārvaldes Piektās datu ticamības novērtējuma daļas vadītāja Iveta Šveicere ar prezentāciju “Sabiedriskā labuma organizāciju darbības uzraudzības  aktualitātes” piedalās biedrības ,,Zemgales NVO atbalsta centrs'' informatīvajā seminārā nevalstisko organizāciju pārstāvjiem gada pārskatu veiksmīgai sagatavošanai un iesniegšanai, grāmatvedības kārtošanā. 

14
Apr
10.00

Tiešsaistes seminārs

VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore Mārīte Eglīte vada vebināru Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem par saimnieciskās darbības izdevumiem, personāla ilgtspējas pasākumu, reprezentācijas un reklāmas izdevumiem un UIN.

21
Apr
10.00

PVN piemērošana e-komercijas darījumiem no 01.07.2021

Tiešsaistes seminārs Latvijas uzņēmējiem, kas pārdod preces tālpārdošanā vai sniedz pakalpojumus patērētājiem citās ES valstīs, vai nodrošina E-komercijas sūtījumu importu.

2021. gada 1. jūlijā stāsies spēkā jaunie noteikumi e-komercijas jomā. Mainīsies PVN noteikumi par pārrobežu darījumiem starp uzņēmumiem un patērētājiem (B2C).

Grozījumi ietekmēs visus e-komercijas ķēdes dalībniekus:

•           tiešsaistes pārdevējus

•           tirdzniecības platformas gan ES, gan ārpus tās

•           pasta operatorus un kurjerus

26
Mar
10.00

Tiešsaistes seminārs par Padziļinātās sadarbības programmu

Valsts ieņēmuma dienests (VID) aicina Padziļinātās sadarbības programmas (PSP) jaunos un ilggadīgos dalībniekus piedalīties tiešsaistes videoseminārā, kurā stāstīsim par programmas priekšrocībām un aktualitātēm.

Seminārs palīdzēs pilnvērtīgi izmantot visas Padziļinātās sadarbības programmas dotās priekšrocības, vienkopus ērti uzzināt par dalībniekiem svarīgām izmaiņām tiesību aktos un izprast līdzdalības un līmeņu maiņas nosacījumus.

Seminārā uzzināsiet:

4
Feb
10.00

Tiešsaistes seminārs "Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem"

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju saņemt dīkstāves atbalstu #Covid19 laikā ! Skaistumkopšanas nozarē tas izdarāms vienkāršotā veidā.

  • Cik liels ir atbalsts un kam pieejams?
  • Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS?
  • Kādi ir kritēriji atbalsta saņemšanai?

 

25
Feb
10.00

Nodokļu izmaiņas pašnodarbinātajiem | Nodokļu izmaiņas 2021

Piedalies tiešsaistes seminārā un uzzini par nodokļu izmaiņām, kas no šī gada 1. jūlija skars saimnieciskās darbības veicējus - pašnodarbinātos!

  • Kā mainīsies valsts sociālās apdrošināšanas likmes un nomaksas kārtība
  • Kas ir minimālās sociālās iemaksas un kā rīkoties tiem, kam paredzami mazi ienākumi
     

Reģistrēšanās nav nepieciešama, Youtube un Facebook tiešraide būs pieejama publiski.

 

11
Feb
10.00

Seminārs grāmatvežiem | Kā turpmāk strādāt ar valsts sociālās apdrošināšanas iemaksām

Tiešsaistes seminārs grāmatvežiem, finansistiem, nodokļu konsultantiem un citiem nodokļu entuziastiem. Piedalies un uzzini par būtiskajām izmaiņām, kas saskaņā ar pērnā gada nogalē pieņemtajiem likuma grozījumiem skars valsts sociālo apdrošināšanu 2021. gadā.