2020.gads

 Publicēts: 06.08.2021. 13.56


Apakšsadaļu izvēlne

Jau 23 gadus tiek godināti Latvijas lielākie godprātīgie nodokļu maksātāji. Lai arī šogad ierastais klātienes pasākums nebija iespējams, ilggadējā tradīcija tiek turpināta,  2020. gada lielākajiem godprātīgajiem nodokļu maksātājiem veltot video apsveikumus, bet tradicionālā balva – plaukstošs koks un atzinības raksts tiks nogādāta katram uzņēmējam individuāli. Šogad pateicamies kopumā 15 Latvijas uzņēmumiem, katrā no pieciem Latvijas reģioniem apbalvojot vienu uzņēmumu lielo, vienu - vidējo un vienu - mazo uzņēmumu kategorijā.

Video apsveikumos visus balvu ieguvējus sveic Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un katrā reģionā – kāds no tās nozares pārstāvjiem, kurā procentuāli novirzīta lielākā daļa uzņēmēju valsts budžetā iemaksāto nodokļu, proti,  sociālā aizsardzība, pašvaldību budžets, veselība, izglītība, zinātne, sports un kultūra, kā arī šogad visai Latvijas tautsaimniecībai un daudziem iedzīvotājiem personīgi svarīgais atbalsts Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: “Valsts ieņēmumu dienests ik gadu sveic Latvijas labākos nodokļu maksātājus – gudros, godīgos, ilgtspējīgos un atbildīgos uzņēmējus, kas veido Latvijas ekonomiku. Lai arī 2020. gads bija izaicinājumu pilns, tieši grūtībās parādās godprātīgas rīcības īstā vērtība – 2020. gadā samaksātie nodokļi ir pamats valsts drošībai, labklājībai un attīstībai 2021. gadā. Paldies visiem, kas bija gatavi 2020. gada izaicinājumiem un cītīgi un neatlaidīgi strādāja, lai darītu Latviju vēl labāku”.

Balvas un atzinības rakstus saņēma 2020. gada lielākie godprātīgie nodokļu maksātāji šādās nominācijās.

Pateicoties visiem uzņēmējiem par budžetā iemaksātajiem nodokļiem, lai palīdzētu uzņēmējiem un iedzīvotājiem pārvarēt Covid-19 pandēmijas laiku, Zemgales reģiona uzvarētājus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un finanšu ministrs Jānis Reirs:

 

Pateicoties visiem uzņēmējiem par ieguldījumu veselības aprūpē, Kurzemes reģiona uzvarētājus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un ārste, “Gada cilvēks medicīnā” titula ieguvēja Andra Cīrule:

 

Pateicoties visiem uzņēmējiem par ieguldījumu Latvijas pašvaldību budžetā, Latgales reģiona uzvarētājus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs Gints Kaminskis:

 

Pateicoties visiem uzņēmējiem par ieguldījumu sociālajā aizsardzībā, Rīgas un Rīgas reģiona uzvarētājus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes loceklis Ivars Balodis:

 

Pateicoties visiem uzņēmējiem par ieguldījumu izglītībā, zinātnē, sportā un kultūrā, Vidzemes reģiona uzvarētājus sveic VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētājs Miķelis Grīviņš:

 

Arī šogad uzņēmumi saņem īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks, kam augšanai ir vajadzīgas dziļas saknes un zemes spēks, bet varenumam – svarīga vēlme un spēja tiekties pret debesīm un augstākiem horizontiem. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.