Aicinām uz Čeku loterijas atklāšanas pasākumu!

 Publicēts: 27.06.2019. 16.23


Apakšsadaļu izvēlne

Lai veicinātu godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, Latvijā pirmo reizi tiek organizēta Čeku loterija! Tās mērķis ir mudināt pircējus pieprasīt, bet uzņēmējus – izsniegt  čekus un kvītis par precēm un pakalpojumiem, tādējādi veicinot kultūras maiņu sabiedrībā un visiem kopā draudzīgā veidā teikt “NĒ” ēnu ekonomikai.

Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz dažāda apmēra naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, sākot no šī gada 1.jūlija īpaši tam izveidotā tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv ir jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz 5 eiro. Čeku loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma[1].

Lai priecīgā un brīvā gaisotnē sniegtu plašāku informāciju par Čeku loteriju, tās norisi, laimestiem un svinīgi reģistrētu loterijai pirmo čeku, aicinām uz Čeku loterijas atklāšanas pasākumu šī gada 1. jūlijā plkst. 11.00. (ierašanās un reģistrēšanās no plkst.10:30).

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Finanšu ministrijas pārstāvji, VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, Čeku loterijas informatīvā atbalstītāja VAS “Latvijas Loto” valdes loceklis Edgars Lediņš un tīmekļa vietnes www.cekuloterija.lv izstrādātāja SIA “Mobilly” izpilddirektors Ģirts Salviņš.  

 

Preses konferences norises vieta:

VEF kvartāla kamerzāle, Ieriķu iela 5a, Rīga

Lūdzu apstiprināt savu dalību līdz šī gada 1.jūlija plkst. 10.00, sazinoties ar VID Sabiedrisko attiecību daļu:  tālruņa nr. 67122668, 26497874; e-pasts: komunikacija [at] vid.gov.lv .


[1] Izņemot Valsts ieņēmumu dienesta darbiniekus un Čeku loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA “Mobilly” pārstāvjus.

Informācija presei