Bezmaksas vebinārs uzņēmējiem: "Kā nodibināt e-Uzņēmumu: no A līdz Z"

 Publicēts: 18.05.2020. 17.11


Apakšsadaļu izvēlne

Lai palīdzētu visiem topošajiem un esošajiem uzņēmējiem nodibināt un attīstīt e-Uzņēmumu, Citadele un Ekonomikas ministrija 19. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.30, "Strādā jebkur" jeb #DomāDigitāli iniciatīvas ietvaros, organizē bezmaksas vebināru – "Kā nodibināt e-Uzņēmumu: no A līdz Z". Semināra ietvaros VID Nodokļu pārvaldes Klientu apkalpošanas daļas vadītāja Diāna Blūma aplūkos e-komercijas un nodokļu nomaksas jautājumus.

19. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.30 vebinārs būs skatāms www.leta.lv portālā, Citadeles, LIKTA un Ekonomikas ministrijas Atbalsts uzņēmējiem Facebook kontā.

Vebinārā ALTUM, LIAA, LVRTC, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmuma reģistra, interneta veikala 220.lv un bankas Citadeles eksperti stāstīs, kā nodibināt savu uzņēmumu un digitālajā komercijā integrēt klientu maksājumus, e-Identitāti un eParakstu, kur saņemt finansējumu savām idejām, kā arī sniegs citus noderīgus padomus ceļā uz komercijas attīstīšanu internetā.

Vebināra darba kārtība pieejama šeit.

Viens no būtiskajiem faktoriem, kas veicina e-komercijas attīstību, ir sabiedrības digitalizācijas līmenis, uzņēmēju zināšanas un kompānijas uzticamība. Centrālā Statistikas pārvalde (CSP) noskaidrojusi, ka vairāk nekā puse jeb 55% Latvijas iedzīvotāju kaut reizi iepirkušies kādā interneta veikalā. Tomēr redzams, ka lielo vairumu peļņas no Latvijas iedzīvotāju pirkumiem internetā saņem ārzemju e-komersanti, kamēr mūsu pašu uzņēmēji aizvien piesardzīgi raugās e-biznesa virzienā.