Diskusija „Kā Latvijā atveseļot ekonomiku Covid-19 krīzē un vairot investīcijas ilgtermiņā?"

 Publicēts: 27.01.2021. 09.19


Norises datums un laiks
29. Janvāris 2021, 10.00 - 12.00
Tēmas: 
Norises vieta
Tiešsaistes pasākums

Informācija

2021. gada 29. janvārī I.Jaunzeme piedalās Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) organizētā diskusijā „Kā Latvijā atveseļot ekonomiku Covid-19 krīzē un vairot investīcijas ilgtermiņā?”. Diskusija notiek pētījuma „Ārvalstu investīciju vides ziņojums 2020” prezentāciju ietvaros.

Pasākuma ievadā tiks prezentēti Rīgas Ekonomikas augstskolas profesora Arņa Saukas vadītā pētījuma “Ārvalstu investoru vides indekss 2020” rezultāti. Pēc tam galvenās pētījumā identificētās aktualitātes (“Eiropas atveseļošanās un noturības mehānisma” īstenošana darbaspēka kvalitāte un prasmes, digitalizācijas procesu efektivitāte, zaļās ekonomikas attīstība, likuma vara u.c.) un iespējamie risinājumi problēmjautājumiem tiks apspriesti plašā diskusijā, kurā tiek aicināti piedalīties politiķi, valsts iestāžu vadītāji un amatpersonas, kā arī uzņēmumu vadītāji. Pēctecīgi turpinot 2020. gada 15. janvārī notikušo diskusiju starp 13. Saeimas koalīcijas politiskajiem spēkiem un uzņēmējiem, arī šoreiz diskusijas panelī ir aicināti piecu valdošās koalīcijas politisko spēku pārstāvji.

FICIL Ārvalstu investīciju vides ziņojums ir ikgadējs pētījums, kas novērtē investīciju klimata attīstību Latvijā no ārvalstu investoru skatupunkta, analizējot politikas veidotāju sniegumu un identificējot būtiskākos izaicinājumus uzņēmējdarbības vidē.

Pētījums būs pieejams FICIL mājas lapā www.ficil.lv/research/

Saite uz tiešsaistes pasākumu ŠEIT!