Domnīcā strādās pie VID stratēģijas 2020-2022

 Publicēts: 18.04.2019. 17.21


Apakšsadaļu izvēlne

Turpinot darbu, pie Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Stratēģijas 2020-2022 izstrādes, VID organizē domnīcu, kuras ietvaros plecu pie pleca ar sadarbības partneriem un citām valsts iestādēm apzinās aktuālāko problēmu loku, ar kuru turpmākajos trijos gados būs jāstrādā, un iezīmēs iespējamos risinājumus.

VID ir ļoti būtiski uzklausīt un uzzināt uzņēmēju, viņu pārstāvošo organizāciju un citu valsts iestāžu viedokli. Labākie risinājumi rodas sadarbojoties, jo jēgpilnas sarunas veicina izpratni, ļauj paraudzīties uz izaicinājumiem un procesiem no dažādiem skatu punktiem. Nākamajos trijos gados VID plāno darboties četros stratēģiskos līmeņos – ieņēmumu maksimizēšana, atturošas sodu politikas piemērošana, komunikācijas uzlabošana un klientu apmierinātība, kā arī personāla kompetences attīstīšana un darba procesa pilnveidošana. Domnīcā darbs notiks tematiskajās grupās, atbilstoši iecerētajiem stratēģiskajiem virzieniem. Katrā no tām dalībnieki no privātā un valsts sektora līdzdarbosies, meklējot labākos risinājumus.

Domnīcā piedalīsies VID attīstības konsultatīvās padomes pārstāvji no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Ārvalstu investoru padomes Latvijā, Finanšu ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Zinātņu akadēmijas..

Domnīca notiks šī gada 23.aprīlī no plkst. 13.00 līdz 16.00 Talejas ielā 1, Rīgā.

Mediju iespējas:

Domnīcai noslēdzoties, nodrošināsim iespēju saņemt VID ģenerāldirektores I.Jaunzemes komentāru par šo pasākumu. Žurnālistus, kurus interesē šāda iespēja, lūdzam pieteikties individuāli līdz šī gada 23.aprīļa plkst. 15.00, zvanot uz relīzē redzamajiem tālruņa numuriem vai rakstot uz
e-pasta adresi komunikacija [at] vid.gov.lv.