Finanšu ministrijas Atvērto durvju dienā satiec arī Valsts ieņēmumu dienestu!

 Publicēts: 20.09.2018. 16.45


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 21.septembrī ar devīzi “Atnāc un uzzini!” notiek Finanšu ministrijas resora atvērto durvju diena. Laikā no plkst. 11.00 – 14.00 ikviens interesents ir aicināts iegriezties Finanšu ministrijas ēkā Smilšu ielā 1, Rīgā, lai sastaptu tur ne tikai ministrijas, bet arī Valsts ieņēmumu dienesta, VAS “Latvijas Loto”, Valsts kases un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras darbiniekus.

Visu minēto iestāžu darbinieki ne tikai pastāstīs un parādīs, ar ko nodarbojas ikdienā, bet arī labprāt atbildēs uz interesentu jautājumiem un iesaistīs viņus dažādās aktivitātēs un spēlēs.

Nopietnāk noskaņotiem Atvērto durvju dienas apmeklētājiem VID nodokļu speciālisti labprāt skaidros dažādus ar nodokļu reformu saistītus jautājumus, bet muitas eksperti atgādinās par preču pārvadāšanas noteikumiem. Būs arī iespēja uzzināt par dažādiem aizsargājamiem augiem un dzīvniekiem un to izstrādājumiem, uz kuriem attiecas īpaši pārvadāšanas nosacījumi. Daļu no tiem varēs arī aplūkot dabā. Neizpaliks arī allaž dažādos pasākumos apmeklētāju ļoti iecienītā iespēja aplūkot, izmēģināt un piemērīt VID Nodokļu un muitas policijas aprīkojumu, instrumentus un tehniskos līdzekļus, kas ikdienā tiek izmantoti cīņā ar kontrabandistiem un naudas atmazgātājiem. Mazākiem apmeklētājiem piedāvāsim labirinta spēli “Nodokļu reformas ieguvumi”, kā arī dažādas radošās aktivitātes – puzles, krāsojamās lapas u.c. Gan liels, gan mazs varēs piedalīties aizraujošā zināšanu pārbaudes spēlē “Muitas čemodāns” un izspēlēt “Nodokļu domino” ar VID darbiniekiem.

Informācija par Finanšu ministrijas resora Atvērto durvju dienu pieejama arī Finanšu ministrijas tīmekļa vietnē.