Ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā informē par VID šī gada aktualitātēm un diskutē par nākotnes tendencēm nodokļu jomā

 Publicēts: 17.01.2019. 09.48


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā 2019. gada 17. janvārī piedalās divās nozīmīgās nodokļu jomai veltītās konferencēs – žurnāla “iFinanses” organizētajā konferencē “Izmaiņas nodokļos un grāmatvedībā 2019” un izdevniecības “Dienas Bizness” organizētajā konferencē “Nodokļi 2019 – Globāli izaicinājumi un iespējas lokālam uzņēmējam”.

Konferencē “Izmaiņas nodokļos un grāmatvedībā 2019” Dace Pelēkā savā prezentācijā “Valsts ieņēmumu dienests vakar, šodien, rīt” iepazīstinās konferences dalībniekus ar Valsts ieņēmumu dienesta būtiskāko veikumu pērn un galvenajiem darbības  virzieniem šogad.

Savukārt konferencē “Nodokļi 2019 – Globāli izaicinājumi un iespējas lokālam uzņēmējam” VID vadītāja piedalīsies paneļdiskusijā “Skats uz nākotni – uz ko mēs ejam? Traucējošo faktoru novēršana, globālais VID”.

Žurnāla "iFinanses" sadarbībā ar Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociāciju organizētā konference “Izmaiņas nodokļos un grāmatvedībā 2019” notiek no plkst. 10.00 – 17.00 Hotel Islande, Ķīpsalas ielā 2, Rīgā, savukārt konference “Nodokļi 2019 – Globāli izaicinājumi un iespējas lokālam uzņēmējam”, ko organizē izdevniecība ”Dienas Bizness” sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju BDO LAW un AS BDO Latvia, notiek no plkst. 9.30 Radisson Blu Daugava, Kuģu ielā 24, Rīgā.