Konferencē informē par alus aprites tendencēm

 Publicēts: 23.05.2018. 07.52


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 23.maijā norisinās ikgadējā Baltijas valstu alus un iesala dzērienu darītāju zinātniski-praktiskā konference “Alus - mūsu nacionālais produkts”. Šogad tajā piedalās arī Valsts ieņēmumu dienesta Akcīzes preču aprites daļas vadītāja Baiba Šmite-Roķe. Viņa iepazīstinās konferences dalībniekus ar jaunākajām alus aprites tendencēm, akcīzes nodokļa politikas izmaiņām un ietekmi uz Latvijas tirgus rādītājiem.

Konferences ietvaros uzstāsies arī citi augsta līmeņa nozares eksperti. Tā piemēram, VARAM Vides un aizsardzības departamenta direktore Rudīte Vesere ar kolēģiem stāstīs par depozītu sistēmas piemērošanas aspektiem dzērienu iepakojumam, bet “Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis radīs vīziju par Depozītu sistēmu Latvijā. Savukārt, Polijas biotehnoloģiju uzņēmuma “FERMENTUM MOBILE” prezidents Mg.sc.ing. Filips Paprocki stāstīs par alus raugiem, to pareizu pielietošanu un veselīgu rauga augšanu.

Konferences mērķis ir veidot izpratni par inovācijām alus nozarē, jaunu zināšanu pārnese un Latvijas alus nozares attīstība.

Konference notiek RADISSON BLU LATVIJA (Elizabetes iela 55, Rīga). Plašāka informācija par to pieejama konferences Facebook kontā “Alus darītāju konference 2018”.