Konfidencialitātes politika

 Publicēts: 07.08.2017. 13.33


Apakšsadaļu izvēlne

Lietotnes mērķis:

Lietotne “Aizdomīgie darījumi” paredzēta, lai informētu Valsts ieņēmumu dienestu (turpmāk – VID) par izsniegtajiem aizdomīgiem darījumu apliecinošiem dokumentiem vai kases aparātu čekiem, nofotografējot darījuma/pirkuma čekus un nosūtot tos anonīmi uz VID.


Datu ievade un sūtīšana:

Lai izmantotu lietotni, nav nepieciešama lietotāja autentifikācija. Lietotnē aizdomīgā darījuma dokumenta attēlu pievieno no mobilās ierīces fotoattēlu galerijas vai ar mobilās ierīces kameru, nofotografējot čeku vai darījumu apliecinošu dokumentu, to papildina ar informāciju par izsniegšanas vietu un izsniedzēju, ka arī, ja nepieciešams, ievada papildus informāciju.


Atrašanās vietas dati:

Lietotne izmanto Globālo pozicionēšanas sistēmu (GPS), lai iegūtu lietotāja atrašanās vietu, norādot aizdomīgā darījuma dokumenta izsniegšanas vietu.


Informācijas izmantošana:

Aizdomīgie darījumi tiek nosūtīti VID anonīmi. VID netiek sūtīta informāciju ne par pašu lietotāju, ne par tā mobilo ierīci.


Ārējās ierīces:

Lietotne izmanto mobilajā ierīcē iebūvēto kameru, lai nofotografētu aizdomīgo darījumu dokumentus.


Trešās personas:

VID neizpauž lietotnes lietotāja nosūtīto informāciju trešajām personām.


Datu aizsardzība:

Aizdomīgo darījumu datu sūtīšana ir droša. VID nodrošina lietotnes lietotāja datu aizsardzību un konfidencialitāti, sūtīšanas laikā datus šifrējot ar šifrēšanas protokolu Transport Layer Security (TLS).


Izmaiņas privātuma politikā:

VID ir tiesīgs veikt izmaiņas privātuma politikā, ja rodas tāda nepieciešamība.