Lauksaimniecības konferencē informēs par VID darbības aktualitātēm

 Publicēts: 14.06.2018. 09.41


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 14. jūnijā Rēzeknē notiek lauksaimniecības konference “Latgale 2020: Lauksaimniecības attīstība – iespējas un izaicinājumi”. Šogad tajā piedalās arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pārstāvji, lai informētu par VID darbības aktualitātēm un skaidrotu izmaiņas nodokļu reformas ietvaros, kas skar lauksaimniekus.

Par VID darbības aktualitātēm informēs VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Kristīne Prusaka-Brinkmane, savukārt Maija Lisecka (VID Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļa) skaidros izmaiņas sociālo iemaksu jomā un citus zemniekiem un lauksaimniekiem aktuālus nodokļu piemērošanas jautājumus.
Konferencē kā referenti uzstāsies arī zemkopības ministrs, Zemkopības ministrijas Tirgus un tiešā atbalsta departamenta direktors, Lauku atbalsta dienesta vadītāja, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Malnavas koledžas pārstāvji.

Konferenci sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Malnavas koledžu rīko biedrība “Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienība”. Tā notiek Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā un ir veltīta lauksaimniecības attīstībai un izaicinājumiem Latgalē. Plašāka informācija par konferenci pieejama Latgales ražojošo lauksaimnieku apvienības tīmekļa vietnē un Facebook profilā.

 

Saistītās datnes: