Lēmumi par šodien notikušajā sabiedriskā labuma komisijas sēdē izskatītajiem pieteikumiem tiks pieņemti nākamajā sēdē 2013.gada 30.maijā

 Publicēts: 23.05.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka šodien,  2013.gada 23.maijā, notikušajā Sabiedriskā labuma komisijas sēdē, kuras laikā tika uzklausītas jaunās organizācijas, nebija iespējams pieņemt lēmumu komisijas locekļu kvoruma trūkuma dēļ.

Lēmumu pieņemšana ir atlikta uz nākamo sabiedriskā labuma komisijas sēdi, kas notiks 2013.gada 30.maijā Rīgā, Smilšu ielā 1, 304.telpā, plkst. 9.00.

Atgādinām, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam (turpmāk – VID) iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu (VID lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā www.vid.gov.lv). Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā Noderīgi > Sabiedriskā labuma statuss.

23.05.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit


Informācija presei