No 2013.gada 1.jūnija Gulbenes muitas kontroles punktā klientus apkalpos pirmdienās un ceturtdienās

 Publicēts: 23.05.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Ar 2013.gada 1.jūniju tiks mainīts Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Gulbenes muitas kontroles punkta (kods – 0714) darba laiks - muitas klientu apkalpošana Gulbenes muitas kontroles punktā tiks nodrošināta pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17.00.

Īstenojot optimizācijas pasākumus Gulbenes muitas kontroles punktā, kas atrodas „Šķieneros”, Stradu pagastā, Gulbenes novadā, un organizējot darbu divās darba dienās nedēļā, tiks veikta muitas personāla resursu pārdale, norīkojot muitas amatpersonas darbā citos muitas kontroles punktos ar lielāku noslodzi, tādējādi nodrošinot iespējami efektīvu un lietderīgu personāla un finanšu resursu izlietojumu Valsts ieņēmumu dienestā.

Lēmums mainīt Gulbenes muitas kontroles punkta darba laiku tika pieņemts, rūpīgi izvērtējot muitas kontroles punktu noslodzi - analizējot informāciju par noformētajām muitas procedūrām, deklarāciju iesniegšanas intensitāti sadalījumā pa dienām un muitas kontroles pasākumu īpatsvaru.  Tāpat VID muitas amatpersonas tikās ar uzņēmumu pārstāvjiem un informēja par plānotajām izmaiņām.

VID aicina Gulbenē darbojošos uzņēmumus izmantot normatīvajos aktos noteiktos preču muitošanas vienkāršojumus, saņemot vienkāršoto procedūru atļauju vietējai muitošanai un/vai atļauju atzītā nosūtītāja un atzītā saņēmēja statusa izmantošanai, kas nodrošina komersantam iespēju piemērot muitas procedūras muitas iestāžu atzītās vietās bez muitas amatpersonu klātbūtnes.

Plašāka informācija par priekšrocībām, ko nodrošina minētās atļaujas, un to saņemšanas iespējām pieejama VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā Muita > Muitas atļaujas un Muita > Atzītais komersants.

Līdz 2013.gada 31.maijam VID Gulbenes muitas kontroles punktā muitas klienti tiks apkalpoti tāpat kā līdz šim - katru darba dienu no pulksten 8.30 līdz 17.00.

23.05.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit.


Informācija presei