Vienotais nodokļu konts

Deklarācija 2019

Jaunumi

23
Okt
09.42
09.42

Čeku loterijas septembra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 10. novembrim; gada izlozes dalībniekiem – līdz 25. oktobrim

Svētdien, 11. oktobrī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās Čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par septembra mēnesi. No Čeku loterijas septembra izlozei reģistrētajiem 944780 čekiem, kvītīm un biļetēm izlozētas 54 naudas balvas, kā arī 14 papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

22
Okt
13.16
13.16

VID seminārs iedzīvotājiem “Kas mainīsies, vedot vai sūtot preces uz Latviju no Apvienotās Karalistes?”(ar prezentāciju)

Līdz šī gada 31.decembrim ir spēkā pārejas periods, kurā Apvienotā Karaliste vairs nav Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts, bet uz to turpina attiekties ES tiesības un pienākumi. Taču jau nākamā gada 1.janvārī šis pārejas periods beidzas, un tas nozīmē, ka vairs nebūs spēkā ierastā brīvā preču un personu kustība Apvienotās Karalistes un citu ES valstu, tajā skaitā – Latvijas, starpā.  

22
Okt
08.25
08.25

Šonedēļ notiek akcija “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

No šī gada 19. oktobra līdz 25. oktobrim norisinās ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kam šogad izvēlēts vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Šogad akcijas galvenās aktivitātes ir vebināri – tiešsaistes semināri, kuros dalībnieki stāstīs un rādīs dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes. Akcijas ceturtajā dienā VID pārstāve Diāna Blūma atgādinās par daudzveidīgajiem VID e-pakalpojumiem, kas pieejami jau šobrīd, kā arī informēs par jaunajām iespējām, kas būs spēkā jau no nākamā gada sākuma.

Notikumi

29
Okt
10.00
10.00

Aicinām IT tirgus dalībniekus uz "Prāta talku" par jaunu procesu pārvaldības informācijas sistēmu VID

VID kā iestādei, kas nodrošina nodokļu maksājumu un maksātāju uzskaiti, maksājumu iekasēšanu, kā arī īsteno muitas politiku, ir ap 370 procesi un vairāk nekā 3800 darbinieki. Lai uzlabotu un optimizētu VID darbu, vēlamies izveidot procesu vadības rīku.