Saite uz deklarāciju 2020

Vienotais nodokļu konts

Nodokļu izmaiņas 2021

Jaunumi

2
Mar
16.22
16.22

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka 02.03.2021. sēdē Nr.5, Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu sabiedriskā labuma darbības jomās 7 organizācijām.

1
Mar
10.21
10.21

VID tiešsaistes seminārs par gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu elektroniski

Sākot no marta, iedzīvotāji var iesniegt gada ienākumu deklarācijas par 2020.gadu. Rūpējoties par klientu un darbinieku veselību, VID uz ārkārtējās situācijas laiku ir pārtraucis klientu apkalpošanu klātienē, tādēļ aicinām deklarāciju iesniegt elektroniski, Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS). Lai skaidrotu, kā deklarāciju iesniegt ērti, ātri un vienkārši, VID šī gada 9. martā plkst. 14.00 rīko tiešsaistes semināru “Gada ienākumu deklarācija elektroniski: kā atgūt pārmaksātos nodokļus”.  

1
Mar
08.48
08.48

VID aptur PVN izkrāpēju un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizētāju grupējuma darbību

Šī gada februārī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas darbinieki apturēja noziedzīga grupējuma darbību, kurš nodarbojās ar PVN izkrāpšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju lielā apmērā. Izkrāpšanas shēma īstenota stikla taras tirdzniecības jomā. Par aizdomās turētām atzītas četras personas. 

Notikumi