Noderīga informācija par gada pārskatu iesniegšanu VID elektroniskās deklarēšanas sistēmā

 Publicēts: 16.02.2017. 13.40


Apakšsadaļu izvēlne

Lai sniegtu atbalstu un atvieglotu nodokļu maksātājiem gada pārskatu iesniegšanu elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu, VID ir sagatavojis vairākus palīgmateriālus. Ir pieejama gan ilustrēta pamācība, kurā ar vizuālu attēlu palīdzību skaidrota gada pārskata iesniegšana VID EDS, gan arī video seminārs un prezentācija par jaunajām prasībām gada pārskatu sagatavošanā.

Informatīvais materiāls (ar vizuāliem attēliem) “Par EDS dokumenta “Gada pārskats un uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācija” iesniegšanu Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma 58.panta otrā daļā minētajām mikrosabiedrībām” pieejams sadaļā “Uzņēmumiem/Grāmatvedības organizēšana/Informatīvie un metodiskie materiāli”.

Savukārt video seminārs “Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likums - jaunās prasības” un prezentācijas "Jaunās prasības gada pārskatu sagatavošanā saskaņā ar Gada pārskatu un konsolidēto gada pārskatu likuma prasībām" un "Finanšu pārskatu iesniegšana Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā" pieejami sadaļā “Aktualitātes/Videosemināri”.

Abas minētās sadaļas regulāri tiek papildinātas ar aktuālāko informāciju, tāpēc aicinām sekot līdzi jaunumiem VID mājaslapā. Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Nodokļu un muitas informatīvo tālruni 67120000, vērsties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā, vai arī uzdot jautājumus rakstiski VID mājaslapā sadaļā Kontakti.