VID ģenerāldirektora kalendārsŠajā sadaļā pieejama informācija par VID ģenerāldirektora nozīmīgākajām ārējām tikšanām.

Tikšanās Somijas vēstniecībā

Vēstniece uzaicinājusi Ievu Jaunzemi kā goda viesi piedalīties brokastīs Somijas vēstniecībā, lai tiktos ar Latvijā strādājošiem somu uzņēmējiem un Somijas-Latvijas kopuzņēmumu pārstāvjiem - Somijas tirdzniecības palātas Latvijā biedriem.
Vēstniecībā regulāri notiek šādas tikšanās/informatīvās brokastis, kuru laikā goda viesis stāsta par savas nozares/vadītās iestādes vai ministrijas aktualitātēm, īpaši ņemot vēra ar biznesa sfēru saistītos jautājumus.

 

Akcija "Dienas bez rindām"

VARAM organizēta ikgadēja akcija, kas vērsta uz to, lai iedrošinātu sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstinātu ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Klientu apkalpošanas goda balva 2018

Lai pateiktos par lielisko attieksmi un ieguldīto darbu klientu apkalpošanas kultūras uzlabošanā, VID ir aicināts piedalīties  Klientu apkalpošanas goda balvas svinīgajā  pasniegšanas ceremonijā.

21. starptautiskā konference “Revīzija, nodokļi un grāmatvedība 2018”

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā piedalīsies un uzstāsies ar prezentāciju “Nodokļu administrēšana šodien, rīt” Rīgas Menedžeru Skolas sadarbībā ar Latvijas Republikas Grāmatvežu asociāciju un finanšu nozares ekspertiem organizētajā XXI konferencē „Revīzija, nodokļi un grāmatvedība 2018” grāmatvežiem, revidentiem, uzņēmējiem, vadītājiem, nodokļu speciālistiem par 2018./2019. gada būtiskām pārmaiņām nozares regulējumā – Kas jāzina? Kas mainās? Kā nekļūdīties?

VID izstrādātās uzņēmējdarbības reitinga sistēmas atklāšanas pasākums

Pasākumā tiks prezentēta VID izstrādātā uzņēmējdarbības reitinga sistēma, kurā VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā ir saranžēti visi Latvijas uzņēmumi atbilstoši viņu nodokļu saistību izpildes disciplīnai un citiem VID noteiktiem kritērijiem. Par jauno produktu, tā izstrādes gaitu un nozīmi stāstīs VID ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā un VID Nodokļu administrēšanas risku vadības daļas vadītāja N.Fiļipoviča. Pasākumā piedalīsies arī LDDK, LTRK pārstāvji un uzaicinātie uzņēmēji.

Starptautiskā konference "VID 25: Atvērti nākotnei"

Valsts ieņēmumu dienesta 25. pastāvēšanas gadskārtai un ēnu ekonomikas mazināšanas sekmēšanai veltīta starptautiska konference "VID 25: Atvērti nākotnei", ko organizē VID sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu.

VID un VSAA kopīgā preses konference par tēmu "Sociālās iemaksas un vecuma pensija nākotnē"

Preses konferences laikā tiks sniegta informācija par 1) Jaunāko VID veikto pētījumu par algas nodokļu (IIN un VSAOI) plaisu; 2) VSAA kampaņu par to, kā veidojas iedzīvotāju pensijas un kur par to var uzzināt plašāk; 3) par informatīvajām vēstulēm, kas tuvākajā laikā tiks izsūtītas iedzīvotājiem, izmantojot EDS, lai informētu par sociālo iemaksu nozīmi un ietekmi uz vecuma pensijas apmēru nākotnē.

Tikšanās ar Eiropas Parlamenta (12 augsta līmeņa) pārstāvjiem

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā tikšanās laikā kopīgi ar Finanšu ministrijas pārstāvjiem pārrunās jautājumus par ABLV, naudas atmazgāšanu un nodokļu režīmu.

Latvijā pirmā IKEA veikala oficiālā atklāšana

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā un konsultants komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos A.Zandere piedalīsies Latvijā pirmā IKEA veikala oficiālajā atklāšanas pasākumā.