VID ģenerāldirektora p.i. kalendārsŠajā sadaļā pieejama informācija par VID ģenerāldirektora p.i. nozīmīgākajām ārējām tikšanām.

VID izstrādātās uzņēmējdarbības reitinga sistēmas atklāšanas pasākums

Pasākumā tiks prezentēta VID izstrādātā uzņēmējdarbības reitinga sistēma, kurā VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā ir saranžēti visi Latvijas uzņēmumi atbilstoši viņu nodokļu saistību izpildes disciplīnai un citiem VID noteiktiem kritērijiem. Par jauno produktu, tā izstrādes gaitu un nozīmi stāstīs VID ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā un VID Nodokļu administrēšanas risku vadības daļas vadītāja N.Fiļipoviča. Pasākumā piedalīsies arī LDDK, LTRK pārstāvji un uzaicinātie uzņēmēji.

Starptautiskā konference "VID 25: Atvērti nākotnei"

Valsts ieņēmumu dienesta 25. pastāvēšanas gadskārtai un ēnu ekonomikas mazināšanas sekmēšanai veltīta starptautiska konference "VID 25: Atvērti nākotnei", ko organizē VID sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu.

VID un VSAA kopīgā preses konference par tēmu "Sociālās iemaksas un vecuma pensija nākotnē"

Preses konferences laikā tiks sniegta informācija par 1) Jaunāko VID veikto pētījumu par algas nodokļu (IIN un VSAOI) plaisu; 2) VSAA kampaņu par to, kā veidojas iedzīvotāju pensijas un kur par to var uzzināt plašāk; 3) par informatīvajām vēstulēm, kas tuvākajā laikā tiks izsūtītas iedzīvotājiem, izmantojot EDS, lai informētu par sociālo iemaksu nozīmi un ietekmi uz vecuma pensijas apmēru nākotnē.

Tikšanās ar Eiropas Parlamenta (12 augsta līmeņa) pārstāvjiem

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā tikšanās laikā kopīgi ar Finanšu ministrijas pārstāvjiem pārrunās jautājumus par ABLV, naudas atmazgāšanu un nodokļu režīmu.

Latvijā pirmā IKEA veikala oficiālā atklāšana

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora p.i. D.Pelēkā un konsultants komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos A.Zandere piedalīsies Latvijā pirmā IKEA veikala oficiālajā atklāšanas pasākumā.

Latvijas zvērinātu revidentu asociācijas vasaras konference

Konferences darba kārtībā iekļauti jautājumi par nodokļu reformas norisi Latvijā, par izmaiņām grāmatvedības un revīzijas pakalpojumu normatīvajos dokumentos un citi ar zvērinātu revidentu darbu saistīti jautājumi.