Papildu seminārs par importa muitas deklarāciju noformēšanas jaunumiem

 Publicēts: 24.05.2018. 08.52


Apakšsadaļu izvēlne

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansēto projektu “E-muita (1.kārta)”, turpinās muitas informācijas sistēmu pielāgošana Savienības Muitas kodeksa (Regula Nr.952/2013) prasībām un muitas procesu elektronizēšana. Šī gada 3.jūnijā plānota Elektroniskās muitas datu apstrādes sistēmas (EMDAS) jaunās versijas uzstādīšana produkcijas vidē. Tajā veiktas būtiskas funkcionālās izmaiņas un papildinājumi, tostarp, lai nodrošinātu importa muitas deklarāciju noformēšanu atbilstoši Regulas Nr.2015/2446 B pielikumā un Regulas Nr.2015/2447 B pielikumā noteiktajam.

Informējam, ka reģistrēšanās dalībai VID š.g. 28.maijā organizētajā bezmaksas seminārā ir noslēgusies. Papildu bezmaksas seminārs tiks rīkots š.g. 31.maijā no plkst. 10.00 līdz 12.00 (Rīgā, Talejas ielā 1, Valsts ieņēmumu dienesta Konferenču zālē (1.stāvā)). Tajā koncentrētā un uzskatāmā veidā tiks prezentēti importa muitas deklarāciju noformēšanas funkcionalitātes jaunumi, kā arī sniegta informācija un skaidrojumi par importa muitas deklarācijas aizpildīšanu.

Interesentus lūdzam pieteikties, nosūtot informāciju par dalībnieku skaitu uz e-pastu eCustoms [at] vid.gov.lv.

Papildu informācija par plānotajām aktivitātēm saistībā ar gaidāmajām izmaiņām regulāri tiek publicēta VID mājaslapā, tādēļ aicinām komersantus būt aktīviem un regulāri sekot līdzi aktuālajai informācijai.