Par RŠV "Silene" un "Pāternieki" rekonstrukciju

 Publicēts: 20.08.2020. 16.33


Apakšsadaļu izvēlne

VID Muitas pārvalde informē, ka uz Latvijas Republikas un Baltkrievijas Republikas robežas VAS “Valsts nekustamie īpašumu” vadībā turpinās robežšķērsošanas vietu (turpmāk – RŠV) „Silene” un „Pāternieki” rekonstrukcija. Tiks veikta kontroles paviljonu un administratīvo ēku pārbūve, papildu braukšanas joslu izbūve  un citi satiksmes organizācijas uzlabošanas pasākumi. Plānots, ka līdz 2020.gada nogalei katrā RŠV tiks izbūvēts jauns autobusu pasažieru kontroles terminālis, izveidotas papildu braukšanas joslas, gājēju celiņi, mainīts ceļu segums, tādejādi uzlabojot apmeklētājiem un kontroles dienestiem darba vidi un padarot ātrāku un efektīvāku robežu šķērsošanu.

Infrastruktūras modernizācijas darbi plānoti vairākos etapos, kuru laikā RŠV pārbaudes zonās būs atšķirīgi satiksmes plūsmas ierobežojumi. Satiksmes organizēšanai RŠV “Silene” un “Pāternieki”  papildus uzstādītas atbilstošas pagaidu ceļa zīmes. Plašāka informācija par RŠV modernizācijas projektiem lasāma VAS "Valsts nekustamie īpašumi" tīmekļa vietnē.

Būvniecības darbu laikā jārēķinās ar RŠV caurlaidības samazināšanos. Aicinām loģistikas speciālistus un kravas automašīnu vadītājus, veicot maršrutu plānošanu, ņemt vērā robežas šķērsošanas laika paildzināšanos. Atgādinām, ka aktuālā informācija par transportlīdzekļu rindām un paredzamo gaidīšanas ilgumu ir pieejama VID tīmekļa vietnē, sadaļā Muita > Automobiļu rindas uz robežas.

Muita