Rīt, 2013.gada 11.aprīlī, plānotā Sabiedriskā labuma komisijas sēde tiek pārcelta uz 2013.gada 18.aprīli

 Publicēts: 10.04.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka rīt, 2013.gada 11.aprīlī, plānotā Sabiedriskā labuma komisijas sēde nenotiks. Tā tiek pārcelta uz 2013.gada 18.aprīli pulksten 10:00. Darba kārtība paliek nemainīga. 

Sabiedriskā labuma komisijas sēde tiek atcelta saistībā ar vairāk kā puses komisijas locekļu prombūtni.

Atgādinām, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz Valsts ieņēmumu dienestam (turpmāk – VID) iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu (VID lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā www.vid.gov.lv). Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā "Noderīgi" > "Sabiedriskā labuma statuss".

10.04.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit.


Informācija presei