Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

 Publicēts: 10.09.2019. 13.31


Apakšsadaļu izvēlne

Informējam, ka 10.09.2019. sēdē Nr.17 Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu šādām organizācijām:

  1. Biedrība "Talsu Rotari klubs" Talsi, jomās: labdarība.
  2. Biedrība "Rīgas Sporta Veterānu klubs", Rīga, jomās: sporta atbalstīšana.
  3. Biedrība "Maziča" Rēzeknes nov, jomās: pilsoniskas sabiedrības attīstība.
  4. Biedrība "Tukuma BMX riteņbraukšanas klubs" Tukums, jomās: labdarība; sporta atbalstīšana.
  5. Biedrība "Mūsu skola- mūsu mājas", Kuldīgas nov, jomās: pilsoniskas sabiedrības attīstība; izglītības veicināšana.

Nodibinājums "Rīgas jauniešu Iniciatīvas fonds" Rīga, jomās: pilsoniskas sabiedrības attīstība.

Atgādinām, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt SLO statusu, iesniedz VID iesniegumu par SLO statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par SLO statusa piešķiršanu (VID lēmumu par SLO statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par SLO statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā www.vid.gov.lv). Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā sadaļā “Uzņēmumiem/Sabiedriskā labuma organizācijas statuss”.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, konsultēties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā vai arī sūtīt savu jautājumu, izmantojot VID mājaslapas sadaļu „Sazinies ar mums”.