Šobrīd vismaz uz divām stundām slēgts VID Jelgavas klientu apkalpošanas centrs

 Publicēts: 02.07.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka šodien, 2013.gada 2.jūlijā, vismaz uz divām stundām (vismaz līdz 13:00) būs slēgts VID Jelgavas klientu apkalpošanas centrs Lielajā ielā 6, Jelgavā.

VID Jelgavas klientu apkalpošanas centrs, kā arī citas šajā ēkā esošās iestādes, ir slēgts un darbinieki evakuēti, jo, veicot būvniecības darbus, pie ēkas ir atrasts sprādzienbīstams lādiņš.

Saskaņā ar Policijas sniegto informāciju prognozējamais VID Jelgavas klientu apkalpošanas centra darbības pārtraukums ir vismaz divas stundas (vismaz līdz pulksten 13.00).

Neatliekamu jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus vērsties tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā Dobelē, Brīvības ielā 10b.

Jautājumu vai  neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus zvanīt uz VID Informatīvo tālruni 1898, izvēloties tēmu „Nodokļi”; sūtīt savu jautājumu uz e-pasta adresi VID.konsultanti [at] vid.gov.lv vai vērsties ar jautājumiem jebkurā tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā. VID klientu apkalpošanas centru adreses pieejamas VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā Kontakti / Klientu apkalpošana.

Tiklīdz VID rīcībā būs kāda aktuāla informācija, klienti par to tiks informēti.

VID jau iepriekš pateicas iedzīvotājiem par izpratni un atvainojas par sagādātajām neērtībām!

02.07.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit


Informācija presei