Šodien apmeklētājiem nav pieejama virkne pakalpojumu VID Preiļu klientu apkalpošanas centrā

 Publicēts: 04.07.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) informē, ka šodien, 2013.gada 4.jūlijā, saistībā ar elektroenerģijas padeves pārtraukumu tuvējo būvdarbu dēļ nav pieejama virkne pakalpojumu VID Preiļu klientu apkalpošanas centrā Raiņa bulvārī 22, Preiļos.

VID Preiļu klientu apkalpošanas centrs ir pieejams apmeklētājiem kā ierasts, proti, no 09.00 - 17.00, taču jāņem vērā, ka elektroenerģijas padeves pārtraukuma dēļ nedarbojas stacionārie tālruņi un iedzīvotājiem nav pieejami vairāki klientu apkalpošanas centra ikdienā sniegtie pakalpojumi.

VID Preiļu klientu apkalpošanas centrā elektrības padeves pārtraukuma laikā nav  pieejama Nodokļu informācijas sistēma un tādēļ nav iespējams iedzīvotājiem izsniegt algas nodokļu grāmatiņas, dažāda veida izziņas, reģistrēt nodokļu maksātājus un veikt izmaiņas reģistrācijas datos, kā arī veikt kases aparātu, kvīšu, biļešu reģistrāciju. Tāpat nav iespējams sniegt praktiskas konsultācijas EDS lietotājiem.

Minētos pakalpojumus iedzīvotāji var saņemt tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā Līvānos, Rīgas ielā 77.

Elektrības padeves pārtraukuma laikā VID Preiļu klientu apkalpošanas centrā no klientiem tiek pieņemti visa veida dokumenti un sniegtas mutiskas konsultācijas.

 Neatliekamu jautājumu vai  neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus zvanīt uz VID Informatīvo tālruni 1898, izvēloties tēmu „Nodokļi”; sūtīt savu jautājumu uz e-pasta adresi VID.konsultanti [at] vid.gov.lv vai vērsties ar jautājumiem jebkurā tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā. VID klientu apkalpošanas centru adreses pieejamas VID mājaslapā www.vid.gov.lv sadaļā Kontakti / Klientu apkalpošana.

Tiklīdz VID rīcībā būs kāda aktuāla informācija, klienti par to tiks informēti.

VID jau iepriekš pateicas iedzīvotājiem par izpratni un atvainojas par sagādātajām neērtībām!

04.07.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit.


Informācija presei