Šodien vēl var pieteikties jaunos uzņēmējus “Starta dienai” Rīgā 31.maijā

 Publicēts: 29.05.2018. 13.31


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 31. maijā Rīgā notiks noslēdzošais šī pavasara pasākums biznesa uzsācējiem “Starta diena.” Tajā būs sastopami arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu eksperti, lai konsultētu pasākuma apmeklētājus par uzņēmējdarbības uzsākšanu un VID e-pakalpojumiem. Visi interesenti ir aicināti elektroniski pieteikt savu dalību ALTUM tīmekļa vietnē.

Starta dienas laikā VID informatīvajā stendā apmeklētāji varēs iepazīties un arī praktiski izmēģināt VID e-pakalpojumu priekšrocības, noskaidrot interesējošos jautājumus par saimnieciskās darbības uzsākšanu un dažādiem nodokļu nomaksas režīmiem, kā arī saņemt atbildes uz citiem jautājumiem, kas skar sadarbību ar VID.

Lai būtu iespēja kopīgi ar VID darbiniekiem praktiski izmēģināt VID e-pakalpojumus, apmeklētājiem lūgums ņemt līdzi internetbankas autorizācijas datus (lietotājvārdu, paroli, kodu kartes u.tml.), lai varētu pieslēgties VID elektroniskās deklarēšanas sistēmai. 

“Starta diena” Rīgā notiks šī gada 31.maijā no plkst. 10.00-15.00 LU Dabaszinātņu centrā Jelgavas ielā 1.

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un uz to ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Jaunie uzņēmēji pasākumā varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par pieejamo valsts atbalstu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus. Jaunos un topošos uzņēmējus individuāli konsultēs arī vadošie eksperti no ALTUM, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra u.c.  

Pasākuma programma un cita svarīga informācija par “Starta dienu” pieejama ALTUM tīmekļa vietnē.