Šodien VID tiešsaistes seminārs topošajiem saimnieciskās darbības veicējiem jeb pašnodarbinātajiem

 Publicēts: 11.06.2021. 08.36


Apakšsadaļu izvēlne

Šodien, 11. jūnijā, plkst. 11.00 aicinām pieslēgties Valsts ieņēmumu dienesta tiešsaistes semināram “Kā kļūt un būt par pašnodarbināto?”. Īpaši noderīgs seminārs būs pašreizējiem autoratlīdzību saņēmējiem, kam pēc 2021. gada 1.jūlija mainās nodokļu nomaksas nosacījumi, kā arī tiem, kas līdz šim izmantoja patentmaksas režīmu. Taču tas būs vērtīgs arī ikvienam iedzīvotājam, kurš apsver iespēju uzsākt savu patstāvīgu saimniecisko darbību.

 

Tiešsaistes seminārs būs skatāms šī gada 11. jūnijā no pl. 11.00 VID kontā sociālajās platformās “Youtube” un “Facebook”.

Šajā seminārā VID nodokļu speciāliste stāstīs un atbildēs uz jautājumiem par to, kā reģistrēt saimniecisko darbību, kā atšķiras vispārējais un mikrouzņēmumu nodokļa režīms, 
kādi pārskati jāsniedz un kādi nodokļi jāmaksā katrā no tiem.

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / “Kā kļūt un būt par pašnodarbināto”. Iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama, “Youtube” un “Facebook” tiešraide būs pieejama publiski.

Aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem pieejama VID tīmekļvietnes www.vid.gov.lv sadaļā “Notikumu kalendārs”.