VID dibināšanas 25.gadadienai veltītā konferencē diskutēs par nākotnes izaicinājumiem

 Publicēts: 10.09.2018. 09.59


Apakšsadaļu izvēlne

Par godu Valsts ieņēmumu dienesta dibināšanas 25.gadadienai un ēnu ekonomikas mazināšanas sekmēšanai, šī gada 12.septembrī notiks vērienīga starptautiska konference “VID 25: Atvērti nākotnei”. Konferenci atklās VID ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā, Ministru prezidents Māris Kučinskis, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, kā arī vadošo uzņēmējus pārstāvošo organizāciju vadītāji. Paneļdiskusijas vadīs un tajās piedalīsies VID vadošās amatpersonas, dažādu jomu eksperti no privātā un publiskā sektora, kā arī Zviedrijas nodokļu administrācijas Nodokļu direktore Petra Jakobsena (Petra Jacobsen). 

Mediju iespējas: Foto/video konferences laikā; individuālās intervijas ar VID vadību, konferences paneļu vadītājiem un dalībniekiem diskusiju starplaikos. Ierodoties uz vietas, lūgums sazināties ar VID Sabiedrisko attiecību daļu. Semināra valodas: latviešu un angļu (tiks nodrošināts sinhrons tulkojums).

Konferencē diskutēs par dažādiem mūsdienās aktuāliem tematiem un nākotnes izaicinājumiem ēnu ekonomikas mazināšanas jomā. Piemēram, par jauno tehnoloģiju un ekonomikas modeļu izaicinājumiem un iespējām; kādas ir X, Y un Z paaudžu atšķirības un realitāte Latvijā un kāda būs to ietekme uz nodokļu politiku; vai robotizācija ir neizbēgams process un kāpēc galu galā ir jāmaksā nodokļi? 

Konferences norises vieta: Konferenču centrs "Citadele", Republikas laukums 2a, Rīga. Konferences programma un cita informācija pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā “Aktualitātes”.

 

Konference tiek organizēta un finansēta sadarbībā ar Valsts administrācijas skolas īstenoto Eiropas Sociālā fonda projektu Nr.3.4.2.0 /15/I/002 “Valsts pārvaldes cilvēkresursu profesionālā pilnveide korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomā”.

Informācija presei