VID ģenerāldirektora vietniece Vita Narnicka piedalās paneļdiskusijā par aktuāliem Latvijas IT nozares attīstības jautājumiem

 Publicēts: 11.10.2018. 08.11


Apakšsadaļu izvēlne

No šī gada 10. oktobra līdz 12. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks lielākais Baltijas biznesa tehnoloģiju pasākums “RIGA COMM 2018”. Jau otro gadu konferences ietvaros notiek arī “Executive Forum 2018”, kas pēdējos piecos gados ir iemantojis augstu IT vadītāju un profesionāļu izpratni. Šī foruma neatņemama sastāvdaļa ir paneļdiskusija ar ekspertu, Latvijas uzņēmumu un valsts pārvaldes organizāciju IT vadītāju piedalīšanos. Šogad šajā paneļdiskusijā “Latvijas IT nozares galvenās aktualitātes un attīstības tendences” piedalās arī VID ģenerāldirektora vietniece, Informātikas pārvaldes direktore Vita Narnicka. Diskusija notiks 11. oktobrī pl. 12.10 uz RIGA COMM 2018 izstādes galvenās skatuves un ir šī pasākuma pirmās dienas centrālais notikums. Šī gada aktualitātes ir mūsdienīga datu analīze un infrastruktūra, mākoņpakalpojumi un tīkla risinājumi, datu aizsardzība un vadība, sociālā inženierija un kiberdrošība, blokķēdes tehnoloģijas attīstības perspektīvas un citas tēmas no Proact, Nutanix, Hitachi, Commvault, Veeam, Extreme Networks, Bitfury un NCC Group. 

Executive foruma galvenā mērķauditorija ir personas, kas ir atbildīgas par informācijas sistēmu un tehnoloģiju procesiem, to vadību un attīstību organizācijas ietvaros. Tas piedāvā unikālu iespēju mācīties un diskutēt par jaunākajām IT tendencēm, tehnoloģijām un risinājumiem, kā arī atklāt novatorisku pieredzi un dalīties savās domās ar citiem.

 

Izstāde “RIGA COMM” ir Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde, kur jaunākās tehnoloģijas un inovācijas, aktuālos biznesa un IT risinājumus prezentēs vairāk nekā 180 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Luksemburgas, Lielbritānijas, Turcijas, Ķīnas, ASV, Kanādas u. c. Konferences programma un cita svarīga informācija par izstādi pieejama tās mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/RigaComm un www.twitter.com/RigaComm . savukārt plašāka informācija par “EXE Forums” pieejama šeit.