VID “Grāmatveža svētkos” informē par aktualitātēm nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā

 Publicēts: 28.01.2019. 10.17


Apakšsadaļu izvēlne

2019. gada 28. janvārī norisinās lielais informatīvais seminārs “GRĀMATVEŽA SVĒTKI”. Tajā piedalās arī Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes direktore Agnese Rudzīte ar prezentāciju “Grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju uzraudzība, pienākumi, licencēšana”.

Agnese Rudzīte savā prezentācijā “Grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju uzraudzība, pienākumi, licencēšana” informēs par ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšanas ieviešanas gaitu, iepazīstinās ar pasākumu plāna noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanai ietvaros paveikto un turpmākajiem pasākumiem, kā arī par VID Nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas pārvaldes darbības rezultātiem.

Tāpat A.Rudzīte informēs arī par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā noteiktajiem subjektiem un viņu pienākumu ziņot par neparastiem klientu darījumiem un skaidros, kādi darījumi uzskatāmi par aizdomīgiem.

Konference, kurā tiek sniegti skaidrojumi un komentāri par izmaiņām nodokļu likumdošanā 2019. gadā un akcentēti svarīgākie izmaiņu aspekti, notiek Rīgas Kongresu namā, K.Valdemāra ielā 5, Rīgā. Plašāka informācija par konferenci pieejama šeit .