VID informē skaistumkopšanas nozares pārstāvjus par izmaiņām nodokļu jomā

 Publicēts: 21.01.2021. 10.33


Apakšsadaļu izvēlne

Turpinot skaidrot 2020. gada nogalē pieņemtos grozījumus nodokļu jomā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) piektdien, 22. janvārī, rīko tiešsaistes semināru Skaistumkopšanas nozares asociācijas biedriem par tieši šajā jomā strādājošajiem aktuālākajām izmaiņām nodokļu jomā 2021. gadā.

Seminārā Skaistumkopšanas nozares asociācijai plānots stāstīt par šādiem tematiem:

  1. Saimnieciskās darbības formas un to reģistrācija.
  2. Nodokļu maksāšanas režīmi atkarībā no reģistrētās darbības formas.
  3. Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas pašnodarbinātajam. 
  4. Citi nozarei aktuāli nodokļu jautājumi.

Atgādinām, ka ar visām izmaiņām nodokļu jomā, ko Saeima pieņēma 2020. gada nogalē, var iepazīties VID tīmekļvietnes sadaļā “Nodokļi 2021”.

Lai par tām informētu gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus, VID šogad rīko tiešsaistes seminārus.

Jau notikušo semināru video ieraksti un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem pieejamas pašā sadaļā “Nodokļi 2021”, savukārt aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem, kā arī pasākumiem, kuros piedalās VID eksperti, pieejama VID tīmekļvietnes “Notikumu kalendārs”.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”.  Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.