VID konsultē jaunos uzņēmējus “Starta dienā”

 Publicēts: 31.05.2018. 09.21


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 31.maijā plkst. 10.00 Rīgā notiek noslēdzošais šī pavasara pasākums biznesa uzsācējiem “Starta diena.” Arī šogad tajā piedalās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu eksperti, lai konsultētu pasākuma apmeklētājus par uzņēmējdarbības uzsākšanu un VID e-pakalpojumiem.  Pasākumam iespējams sekot līdzi arī tiešraidē ALTUM Facebook kontā.

Starta dienas laikā VID informatīvajā stendā apmeklētāji varēs iepazīties un arī praktiski izmēģināt VID e-pakalpojumu priekšrocības, noskaidrot interesējošos jautājumus par saimnieciskās darbības uzsākšanu un dažādiem nodokļu nomaksas režīmiem, kā arī saņemt atbildes uz citiem jautājumiem, kas skar sadarbību ar VID.

Pasākumu rīko Attīstības finanšu institūcija ALTUM un uz to ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Jaunie uzņēmēji pasākumā varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par pieejamo valsts atbalstu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus. Jaunos un topošos uzņēmējus individuāli konsultēs arī vadošie eksperti no ALTUM, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra u.c.  

“Starta diena” Rīgā notiek no plkst. 10.00-15.00 LU Dabaszinātņu centrā Jelgavas ielā 1. Plašāka informācija pieejama Altum tīmekļa vietnē.