VID muitas kontroles punktu darba laiki 13.novembrī un 18. novembrī

 Publicēts: 15.11.2021. 08.28


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī svētku dienā – Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā. Pārceltajā darba dienā, 13. novembrī, pilnu darba laiku strādās visi MKP.

2021. gadā darba diena no piektdienas, 19. novembra, ir pārcelta uz sestdienu,   13. novembri, un šajā datumā visi MKP strādās pilnu darba laiku.

Pirmssvētku dienā, 17. novembrī, saīsinātais darba laiks – līdz pulksten 16:00 – ir noteikts Valmieras MKP, Jelgavas MKP un klientu apkalpošanas vietā Buļļu ielā 74, Rīgā.

2021. gada 18. novembrī diennakts režīmā strādās šādi VID Muitas pārvaldes MKP:

  • Rīgā – Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Importa MKP;
  • Latgalē – Terehovas MKP, Grebņevas MKP, Vientuļu MKP, Silenes MKP, Pāternieku MKP, Zilupes MKP, Kārsavas MKP, Indras MKP, Rēzeknes II MKP un Daugavpils preču stacijas MKP;
  • Kurzemē – Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP.

No šī gada 18. novembra līdz 21. novembrim muitas klienti netiks apkalpoti šādos MKP: Šķirotavas MKP, Valmieras MKP, Jelgavas MKP, kā arī Lidostas MKP klientu apkalpošanas vietā Buļļu ielā 74, Rīgā.

Plašāka informācija par Latvijas Republikas muitas kontroles punktiem pieejama VID tīmekļvietnes sadaļā “Muita/Noderīgi/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

Muita