VID muitas kontroles punktu darba laiki Jāņos

 Publicēts: 21.06.2013.


Apakšsadaļu izvēlne

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām pirmssvētku dienā, 2013.gada 22.jūnijā, kā arī Līgo dienā un Jāņu dienā.

Diennakts režīmā strādās šādi VID Muitas pārvaldes MKP:

  • Rīgā – Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Šķirotavas MKP;
  • Latgalē – Terehovas MKP, Grebņevas MKP, Silenes MKP, Vientuļu MKP, Indras MKP, Zilupes MKP, Rēzeknes II MKP, Kārsavas MKP, Daugavpils preču stacijas MKP un Pāternieku MKP;
  • Kurzemē – Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP.

No 2013.gada 22.jūnija līdz 24.jūnijam muitas klienti netiks apkalpoti šādos MKP: Daugavpils MKP, Rēzeknes MKP, Saldus MKP, Talsu MKP, Rojas MKP, Mērsraga MKP, Jelgavas MKP, Valmieras MKP, Salacgrīvas ostas MKP, Gulbenes MKP, MKP 0265 (Buļļu ielā 74, Rīgā), kā arī VAS „Latvijas pasts” klientu apkalpošanas telpās Ziemeļu ielā 10, Mārupes novadā.

Atgādinām, ka no 2013.gada 1.jūnija ir mainīts Gulbenes MKP darba laiks. Muitas klientu apkalpošana MKP tiek nodrošināta pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17.00.

Plašāka informācija par Latvijas Republikas muitas kontroles punktiem pieejama VID mājas lapā sadaļā Muita > Muitas kontroles un robežkontroles punkti.

21.06.2013.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Kontaktinformācija plašsaziņas līdzekļiem pieejama šeit

 


Informācija presei