VID Muitas pārvaldes amatpersonas atklāj kravas automobiļa kabīnē noslēptus 28 durkļus

 Publicēts: 08.04.2019. 08.37


Apakšsadaļu izvēlne

VID Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kravas automobiļa muitas kontroli, atklāja transportlīdzekļa kabīnē noslēptus 28 durkļus. Tie bija noslēpti priekšējā panelī, aiz ledusskapja un instrumentu kastes nodalījumā.

2019.gada 3. aprīlī Terehovas muitas kontroles punkta amatpersonas, veicot no Krievijas iebraukuša kravas automobiļa DAF kontroli, atklāja, ka vilcēja kabīnē ir noslēpti aukstie ieroči – durkļi. Tie bija ietīti melnos polietilēna maisos un noslēpti transporta līdzekļa priekšējā panelī, aiz ledusskapja un instrumentu somā. Kopumā slēptuvēs atradās 28 durkļi. Šāda veida durkļi tiek ražoti un parasti izmantoti kā militārā ekipējuma sastāvdaļa.

Noslēpjot preces no muitas kontroles, transportlīdzekļa vadītājs ir izdarījis pārkāpumu, par kuru paredzēta administratīvā atbildība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu – kontrabanda. Uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.   


#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

Informācija presei