VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2015.gada 2.jūlijam

 Publicēts: 16.06.2015.


Apakšsadaļu izvēlne

Augstāk minēto mantu iespējams apskatīties, iepriekš piesakoties pa tālruni 67121686; 29298721. Piedāvājumā lūdzam norādīt  Jūsu piedāvātās metāllūžņu iepirkuma cenas (bez PVN, iekraušanas un transportēšanas izmaksām). Piedāvājumu lūdzam nosūtīt skenētā veidā uz e-pastu: NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv (NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv) līdz 2015.gada 2.jūlijam, plkst.17.00.  

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto valstij piekritīgās mantas vienību un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administratīvo nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz 150 euro.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par EUR 427.

Struktūrvienība
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Rīga un Ādažu novads
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Krāsainā un melnā metāla lūžņi( nešķiroti, precīzs svars tiks noteikts pēc metāllūžņu pārsvēršanas)
Daudzums: 
~17 300 kg
Nosaukums: 
Lietoti gāzes baloni
Daudzums: 
1 gab.
Nosaukums: 
Lietoti skābekļa baloni
Daudzums: 
1 gab.