VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2016.gada 24.februārim

 Publicēts: 10.02.2016.


Apakšsadaļu izvēlne

Augstāk minēto mantu iespējams apskatīties, iepriekš piesakoties pa tālruni 67121687, 29298721. Piedāvājumā lūdzam norādīt piedāvāto cenu  bez PVN par katru Jūs interesējošo valstij piekritīgās mantas vienību. Piedāvājumu skenētā veidā lūdzam nosūtīt uz e-pastu NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv līdz 2016.gada 24.februārim plkst.17.00.

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto valstij piekritīgās mantas vienību un kurš ir reģistrējis saimnieciskās darbības veikšanas vietas Latvijas proves iestādē un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administratīvo nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz 150,00 EUR.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par 427,00 EUR.

Valsts ieņēmumu dienests
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Talejas iela 1, Rīga
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Juvelierizstradājumi /dārgmetāla lūžņi
Daudzums: 
24 gab.