VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2016.gada 24.februārim

 Publicēts: 08.02.2016.


Apakšsadaļu izvēlne
Augstāk minēto valstij piekritīgo mantu iespējams apskatīties iepriekš piesakoties (bez iepriekšējas saskaņošanas pretendenti slēgtajās teritorijās netiek ielaisti) pa tālruni 29298721 vai 67121688. Piedāvājumā lūdzam norādīt Jūsu piedāvāto cenu bez PVN (lūdzam nepiedāvāt cenu, kura ir mazāka par transportlīdzekļa (metāllūžņu) iepirkuma cenu licencētos pārstrādes uzņēmumos), kā arī apmaksas veidu. Piedāvājumu skenētā veidā lūdzam nosūtīt uz e-pastu NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv līdz 2016.gada 24.februārim plkst.17.00.

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto transportlīdzekli un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz EUR 150.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par EUR 427.
Valsts ieņēmumu dienests
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Grants iela 13a, Rīga
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Nissan Note 2006.izlaiduma gada (HV5781)
Daudzums: 
1 gab.