VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2015.gada 15.septembrim

 Publicēts: 01.09.2015.


Apakšsadaļu izvēlne

Augstāk minēto valstij piekritīgo mantu iespējams apskatīties, iepriekš piesakoties pa tālruni 65446869. Piedāvājumā lūdzam norādīt  cenu (EUR/l) bez nodokļiem, pārsūknēšanas un transportēšanas izmaksām, kā arī apmaksas veidu. Piedāvājumu skenētā veidā lūdzam nosūtīt uz e-pastu NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv līdz 2015.gada 15.septembrim, plkst.17.00. Papildus informējam, ka iegādāties valstij piekritīgo mantu ir tiesīgs akcīzes preču noliktavas turētājs, kura speciālajā atļaujā (licencē) akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai norādīts attiecīgais akcīzes preču veids.

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto valstij piekritīgās mantas vienību un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administratīvo nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz 150 EUR.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par 427 EUR.

Valsts ieņēmumu dienests
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Višķu iela 21ž, Daugavpils
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Šķidrums ar dīzeļdegvielai līdzīgu smaržu
Daudzums: 
~ 2415 l
Nosaukums: 
Šķidrums ar benzīnam līdzīgu smaržu
Daudzums: 
~ 64 l