VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2015.gada 14.septembrim

 Publicēts: 31.08.2015.


Apakšsadaļu izvēlne
Augstāk minēto valstij piekritīgo mantu iespējams apskatīties, iepriekš piesakoties pa tālruni 65446869. Piedāvājumā lūdzam norādīt Jūsu piedāvāto cenu bez PVN, kā arī apmaksas veidu. Piedāvājumu skenētā veidā lūdzam nosūtīt uz e-pastu NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv līdz  2015.gada 14.septembrim, plkst.17.00.

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kuram ir Valsts policijas izsniegta licence darbībām ar licencēto ieroču, munīcijas un speciāli līdzekļu realizāciju, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto valstij piekritīgās mantas vienību un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administratīvo nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz 150 EUR.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par 427 EUR.
Valsts ieņēmumu dienests
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Konstantīna iela 8, Daugavpils
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Lietots medību ierocis TOZ-78-0414
Daudzums: 
1 gab.