VID pārstāve piedalās seminārā par finanšu pārvaldību jaunatnes nevalstiskajās organizācijās

 Publicēts: 10.03.2020. 08.32


Apakšsadaļu izvēlne

Šī gada 12. martā notiek Rīgas jauniešu centra "Kaņieris" organizēts praktisks seminārs “Finanšu pārvaldība jaunatnes NVO”, lai skaidrotu jaunatnes organizācijām, kā ērti sagatavot un pareizi strukturēt savus finanšu dokumentus, lai justos droši un pārliecināti savā darbībā. Seminārā ar prezentāciju piedalās arī Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu speciāliste, kura skaidros jauniešiem jautājumus, kas saistīti ar attaisnojuma dokumentu, biedrību, nodibinājumu, arodbiedrību un reliģisko organizāciju gada pārskata sastāvdaļām un to iesniegšanu Valsts ieņēmumu dienestā.

Lai radītu vienotu izpratni par lietvedības un grāmatvedības dokumentācijas atbilstošu sagatavošanu, pasākumā ar savu pieredzi un ieteikumiem dalīsies arī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore Ligita Pāruma (Erasmus+ un ESK projektu atskaites) un Jānis Drigins (Valsts programma), savukārt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments Jaunatnes nodaļu pārstāvēs galvenā speciāliste-eksperte Evija Pelša.

Pirms pasākuma ikvienam tās dalībniekam ir iespēja anonīmi iesūtīt savu interesējošo/satraucošo jautājumu: https://ej.uz/jautajumi_seminarsNVO .

Semināra galvenie mērķi ir:

  • radīt skaidrību organizācijām, kā pareizi organizēt savas finanses;
  • ilgtermiņā atvieglot darbu projektu finansētājiem un VID, jo tiks iesniegtas precīzas finanšu atskaites;
  • radīt patīkamu savstarpējas izpratnes un komunikācijas telpu.

Plašāka informācija par semināra norisi pieejama Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” tīmekļa vietnē un sociālās platformas Facebook kontā.

Finansu parvaldiba jaunatnes NVO