VID vadība apmeklē Jelgavu

 Publicēts: 20.09.2019. 09.18


Apakšsadaļu izvēlne

Piektdien, šī gada 20.septembrī, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā, Nodokļu pārvaldes direktore Dace Pelēkā, ģenerāldirektores vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls un Nodokļu kontroles pārvaldes direktore Santa Garanča reģionālajā vizītē apmeklē Jelgavu.

Vizītes ietvaros vadošās VID amatpersonas apmeklēs VID Jelgavas klientu apkalpošanas centru, lai iepazītos ar tajā strādājošajiem darbiniekiem un pārrunātu dažādas ar VID darbu saistītas aktualitātes. Plānots arī Jelgavas muitas kontroles punkta apmeklējums, kura laikā I.Jaunzeme iepazīsies ar muitas speciālistiem, viņu darba apstākļiem, kā arī pārrunās iespējas, kā padarīt efektīvāku muitas kontroles darbu, ņemot vērā gan iepriekšējos gados gūto pieredzi, gan arī nepārtraukto tehnoloģisko progresu un darba organizācijas iespējas.

Darba vizītes ievaros notiks arī seminārs uzņēmējiem “Kā izvairīties no VID audita?”, ko vadīs VID ģenerāldirektore I.Jaunzeme un Nodokļu kontroles pārvaldes direktora S.Garanča. Pēc semināra VID amatpersonas ar vietējiem uzņēmējiem pārrunās viņiem aktuālos jautājumus nodokļu un iespējamā VID atbalsta jomā.