Videokonkursa rezultāti

 Publicēts: 30.11.2018. 08.27


Apakšsadaļu izvēlne
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) organizētais video īsfilmu konkurss skolēniem “Es – nodOKļu vlogeris!” ir noslēdzies, žūrija ir izvērtējusi iesniegtos video un noteikusi uzvarētājus. Balvas saņems pirmās trīs vietas, nosakot divus pirmās, divus otrās un divus trešās vietas ieguvējus. Kopumā konkursa ietvaros tika saņemti 25 darbi, taču kā nolikumam atbilstošus žūrija vērtēja 23 darbus.
 
VID video īsfilmu konkursa skolēniem “Es – nodOKļu vlogeris!” uzvarētāji: 
 
1.vieta
“I love nodokļi”, autori: Deniss Boka, Natalija Golubeva, Vladislavs Potapkins (Rīgas 40.vidusskola)
“Nodokļu skolotājs”, autori: Līna Vika, Armīns Redelis, Dana Daneiko (Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija)
 
2.vieta
“Dzīve ar aploksni!”, autori: Daiga Kārkliņa, Eduards Eglītis, Ritvars Mūrnieks (PIKC “Ogres tehnikums”)
“Mītu grāvējs”, autori: Kristians Ņorba, Danils Kubiškins, Jānis Vessers (Ķeguma komercnovirziena vidusskola)
 
3.vieta
“Uz labāku nākotni”, autori:  Karīna Zubkova, Jekaterina Coja, Dmitrijs Isakovs (Rīgas 34.vidusskolas)
 “No maciņa līdz valsts kasei, jeb nodokļiem pa pēdām!”, autori: Kristiāna Mame, Daniels Dāvis Ate, Natālija Bolšteina (Oskara kalpaka Liepājas 15.vidusskola)
 
Jauniešu radītos video vērtēja neatkarīga žūrija, kuras sastāvā bija gan VID eksperti, gan vizuālās komunikācijas un sociālo mediju eksperts, pārstāvis no raidījuma ”Gudrs un Gudrāks”, pārstāvis no biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija”, kā arī zinātkāres centra "Zinoo".  Video tika vērtēti skalā no 1 – 10 pēc trim kritērijiem, proti, atbilstība konkursa mērķim un tēmai; saturiskais aspekts, vērtējot darbā parādīto domu un radošās idejas oriģinalitāti, un tehniskā kvalitāte (izpildījums, rūpīgums u.tml.).
 
Uzvarētāji saņems atzinības rakstus un balvas šī gada 6.decembrī, klātesot VID vadībai un žūrijai. Pirmās vietas ieguvēji katrs individuāli saņems portatīvos datorus, otrā vieta – planšetdatorus, bet trešā vieta – viedpulksteņus. Apbalvotie video tiks arī izmantoti kā izglītojošie reklāmas materiāli sociālajos tīklos un dažādos jauniešu pasākumos. Savukārt visi pārējie konkursa dalībnieki pateicībā par aktivitāti, atsaucību un dalību konkursā saņems Valsts ieņēmuma dienesta Pateicības un veicināšanas balvas, kā arī kopā ar viņu klases biedriem tiks aicināti uz iepazīšanās ekskursiju VID ēkā Talejas ielā 1, Rīgā,