Актуальная информация

Jaunumi

3
Jūl
17.20
17.20

VID atsāk klātienes klientu apkalpošanu 7 valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros

Beidzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, Valsts ieņēmumu dienests (VID) pakāpeniski atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Kopš šī gada 10.jūnija klienti klātienē tiek apkalpoti VID Rīgas klientu apkalpošanas centrā; kopš 29.jūnija - Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā un Rēzeknē. Savukārt no nākamās nedēļas VID pakalpojumi klātienē būs pieejami arī septiņos valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros dažādās Latvijas pilsētās.

3
Jūl
11.12
11.12

Uz trim mēnešiem bez samaksas var pagarināt patentmaksas piemērošanas termiņu

Turpinot sniegt atbalstu nodokļu jomā saistībā ar COVID19 radīto krīzi, ir noteikti atvieglojumi patentmaksas maksātaji. Gadījumos, ja patentmaksa ir samaksāta par periodu, kas iekrīt ārkārtējās situācijas laikā, tās piemērošanas termiņu ir iespējams pagarināt par trim mēnešiem bez papildu maksājumiem. Šo iespēju var izmantot gan pilnās, gan samazinātās patentmaksas maksātāji.

2
Jūl
16.42
16.42

Informējam, ka iespējami īslaicīgi EDS darbības traucējumi

Šodien, 2. jūlijā laikā no plkst.20.00 līdz plkst. 20.30 Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS) nebūs pieejama, jo tiks veikti tehniskie uzlabojumi programmā. 

 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!