Informācija preseiApakšsadaļu izvēlne
21
Maijs
13.59
13.59

VID kinologu komanda uzvar starptautiskajās Valsts robežsardzes kinologu sacensībās

Laikā no šī gada 15.maija līdz 18.maijam Valsts robežsardzes koledžā notika XXI Valsts robežsardzes kinologu sacensības ar dienesta suņu piedalīšanos. VID Muitas pārvaldes kinologu un narkotisko vielu meklēšanas darba suņu komanda tajās izcīnīja pārliecinošu uzvaru, savukārt VID Muitas pārvaldes vecākais muitas eksperts Guntis Vizulis ar darba suni Jerom narkotisko vielu meklēšanas disciplīnā 27 dalībnieku konkurencē ierindojās godpilnajā 2. vietā.

18
Maijs
11.22
11.22

Latvijas muitas kinologs ar darba suni uzvar starptautiskajās sacensībās “Ukraina 2018”

Laikā no 2018.gada 15.maija līdz 18.maijam VID Muitas pārvaldes kinologu ar darba suņiem komanda piedalījās Ukrainas Pasaules muitas organizācijas reģionālā kinoloģijas centra organizētajās ceturtajās starptautiskajās kinologu ar dienesta suņiem sacensībās “Ukraina 2018”. VID vecākais muitas eksperts Modris Nartišs ar darba suni Gary izcīnīja 1.vietu individuālajā disciplīnā tabakas izstrādājumu meklēšanā.

17
Maijs
08.40
08.40

Igaunijā tiekas Baltijas valstu nodokļu un muitas administrāciju vadītāji

Šī gada 17.maijā Sāremā, Igaunijā notiks Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nodokļu un muitas administrāciju vadītāju tikšanās, lai diskutētu un apmainītos ar viedokļiem par būtiskākajām aktualitātēm un sasniegumiem nodokļu un muitas jomā Baltijas valstīs. Tikšanās laikā plānots parakstīt vienošanos par regulāru informācijas apmaiņu starp Baltijas valstu muitas dienestiem risku pārvaldības un muitas kontroles jomā.

16
Maijs
08.27
08.27

Līdz 1.jūnijam daļai iedzīvotāju obligāti jāiesniedz Gada ienākumu deklarācija

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka līdz šī gada 1. jūnijam ieskaitot vairākām iedzīvotāju kategorijām obligāti jāiesniedz gada ienākumu deklarācija par 2017.gadā gūtajiem ienākumiem.

15
Maijs
14.29
14.29

VID: aizdomīgi darījumi ir drošs signāls par krāpšanos nodokļu jomā

Divu gadu laikā Valsts ieņēmumu dienests ir saņēmis 1493 ziņojumus par aizdomīgiem darījumiem nodokļu jomā, kuros ir iekļauta informācija par 20950 darījumiem. Šo informāciju VID ir sniegušas kredītiestādes, maksājumu pakalpojumu sniedzēji nodokļu konsultanti, ārpakalpojuma grāmatveži un citi, kam šo pienākumu nosaka Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likums.

8
Maijs
13.37
13.37

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka š.g. 08.05.2018. sēdē Nr.9 Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu organizācijām.

7
Maijs
16.43
16.43

Latvijas muitas komandai godalgota vieta šogad jau otrajās starptautiskajās sacensībās

Laikā no 2018. gada 3.maija līdz 4.maijam Moldovā norisinājās starptautiskas sacensības kinologiem ar darba suņiem “Kopīgi cīņā par cigarešu un tabakas kontrabandas apkarošanu”. VID Muitas pārvaldes kinologs Rihards Fjodorovs ar darba suni Mirko tajās ierindojās starp labākajiem, sīvā konkurencē izcīnot godpilno 2.vietu. Līdzīga mēroga starptautiskas sacensības šī gada aprīļa beigās notika arī Latvijā, Rēzeknē, un tajās VID kinologi ieguva 1.vietu gan komandu kopvērtējumā, gan vairākās individuālajās disciplīnās.

26
Apr
11.48
11.48

VID pateicas 2236 uzņēmumiem par sadarbību un ievērojamām iemaksām valsts budžetā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) pateicas visiem godprātīgajiem un atbildīgajiem nodokļu maksātājiem, īpaši tiem 2236, ar kuriem pagājušajā gadā bijusi sekmīga sadarbība, kuriem bijusi augsta nodokļu saistību izpildes disciplīna un kuri veikuši ievērojamas iemaksas valsts budžetā. 1920 uzņēmumi VID pateicības rakstus saņem atkārtoti, bet 316 – pirmo reizi. Visiem šiem uzņēmumiem VID neplāno veikt nodokļu kontroles pasākumus līdz pat 2019. gada 1.maijam.

25
Apr
15.37
15.37

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka š.g. 25.04.2018. sēdē Nr.8  Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu vairākām organizācijām.

25
Apr
08.21
08.21

VID konsultēs jaunos uzņēmējus “Starta dienā” Priekuļos

Šī gada 26. aprīlī Priekuļos notiks gada vērienīgākais bezmaksas pasākums jaunajiem uzņēmējiem Vidzemes reģionā “Starta diena.” Arī šogad tajā piedalīsies Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nodokļu eksperti, lai konsultētu pasākuma apmeklētājus par uzņēmējdarbības uzsākšanu un VID e-pakalpojumiem. Visi interesenti vēl šodien ir aicināti elektroniski pieteikt savu dalību ALTUM interneta vietnē.