Tiešsaiste6
Дек
11.00

Nodokļu samaksas termiņa pagarināšana Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju #Covid19 krīzē cietušajiem saņemt nodokļu termiņa samaksas pagarinājumu!

10
Дек
13.00

Kā turpināt saimniecisko darbību pēc patentmaksas režīma beigām

Ar 2022. gadu patentmaksu no saimnieciskās darbības vairs nevarēs maksāt. Turpmāk saimnieciskās darbības veicējiem ir jāizvēlas kādu no citiem spēkā esošajām saimnieciskās darbības formām un nodokļu maksāšanas režīmiem. Seminārā stāstīsim par saimnieciskās darbības reģistrāciju Elektroniskās deklarēšanas  sistēmā un nodokļu nomaksas režīma izvēles iespējām, par nodokļu aprēķināšanas kārtību un deklarāciju iesniegšanu dažādos nodokļu režīmos.

Lektore: VID Nodokļu pārvaldes Klientu apkalpošanas daļas Vidzemes nodaļas galvenā nodokļu inspektore Nata Meģe.

8
Дек
11.00

Ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšana

Seminārā uzzināsiet par ārpakalpojumu grāmatvežu profesionālās kvalifikācijas prasībām un citiem nosacījumiem, kurus nepieciešams ievērot, lai varētu saņemtu licenci. Licencēšanas prasības attiecas gan uz uzņēmumiem, kuri sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus, gan fiziskām personām, kas grāmatvedības ārpakalpojumus sniedz kā saimnieciskās darbības veicēji. Normatīvajos aktos noteiktais pārejas periods, kura laikā grāmatvedības ārpakalpojumus atļauts sniegt bez licences, beidzas 2023.gada 1.jūlijā.

22
Нояб
11.00

Algu subsīdijas | Seminārs pašnodarbinātajiem, autoriem un patentmaksātājiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju saņemt algu subsīdijas #Covid19 krīzes pārvarēšanai! Algu subsīdijas: cik tās ir lielas un kam pieejams? Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS? Kādos gadījumos algu subsīdijas nepiešķir?

 

16
Нояб
13.00

Grants apgrozāmo līdzekļu plūsmai | Seminārs uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju uzņēmumiem un iedzīvotājiem, kas veic saimniecisko darbību, saņemt grantu apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai #Covid19 krīzes laikā! Kam un cik liels grants ir pieejams? Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS? Kādos gadījumos dīkstāves grantu nepiešķir?

 

16
Нояб
10.00

Algu subsīdijas | Seminārs darba devējiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju saņemt atbalstu #Covid19 krīzes pārvarēšanai! Kuriem uzņēmumiem un to darbiniekiem pieejamas algu subsīdijas? Cik liels atbalsts pieejams? Kā pareizi iesniegt pieteikumu EDS? Kādos gadījumos algu subsīdijas nepiešķir?
 

7
Дек
09.00

PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē

Seminārā runāsim par būtisko Latvijas komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kuri tirgo savas preces internetā pircējiem jebkur pasaulē jeb izmanto elektronisko tirdzniecības vietu/platformu.

11
Нояб
09.00

PVN un grāmatvedības piemērošana ēdienu piegādēm, izmantojot mobilās lietotnes pakalpojumu

Seminārā runāsim par būtiskākajām izmaiņām Latvijas ēdināšanas uzņēmumiem, kuri ēdienu piegādā, izmantojot mobilās lietotnes vai interneta vietnes. Covid-19 laikā ir plaši attīstījusies ēdienu piegāde, pasūtot to internetā. Seminārā apskatīsim piemērus, kā varētu veikt ēdienu piegādi un saņemt mobilās lietotnes/interneta vietnes un kurjera pakalpojumus, kā šādus darījumus deklarēt PVN deklarācijā un uzskaitīt grāmatvedībā.

10
Нояб
11.00

Jauns grāmatvedības likums: kas mainīsies

2022. gada 1. janvārī spēkā stāsies jauns “Grāmatvedības likums”, aizstājot pašlaik spēkā esošo likumu “Par grāmatvedību”. Ja esi uzņēmējs, grāmatvedis, finansists, nodokļu speciālists vai vienkārši gribi zināt jaunāko par grāmatvedības kārtošanu, tiekamies seminārā, kur stāstīsim par būtiskākajām izmaiņām, ko paredz jaunais likums un ar to saistītie tiesību akti!

Lektore – Dina Kucina, VID Nodokļu pārvaldes galvenā nodokļu inspektore

 

22
Сент
13.00

Forums “Cīņa ar kontrabandu – izaicinājumi un panākumi”

22. septembrī notiks 3. nacionālais kontrabandas problemātikas forums “Cīņa ar kontrabandu – izaicinājumi un panākumi”. Forumu organizē biedrības BASE (Business Against Shadow Economy) un SSE Riga sadarbībā ar pētījumu uzņēmumu SKDS.