Saite uz deklarāciju 2020

Vienotais nodokļu konts

Nodokļu izmaiņas 2021

Jaunumi

6
Dec
11.44
11.44

VID lūdz uzsākt kriminālvajāšanu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un “aplokšņu algu” izmaksu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2021.gada novembrī Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtīja kriminālprocesu pret trīs personām par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un “aplokšņu algu” izmaksu.

6
Dec
10.06
10.06

Nākamgad izmaiņas SIA ar mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusu

Ņemot vērā 2020.gada nogalē pieņemtās izmaiņas Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, sākot ar 2022.gada 1.janvāri tās sabiedrības ar ierobežotu atbildību (SIA), kam šobrīd ir mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statuss, to zaudēs un automātiski kļūs par uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājām.

3
Dec
08.55
08.55

VID tiešsaistes seminārs par saimniecisko darbību pēc patentmaksas režīma beigām

Sākot ar 2022. gadu iedzīvotāji vairs nevarēs izmantot patentmaksas režīmu un maksāt patentmaksu no saimnieciskās darbības. Turpmāk šiem saimnieciskās darbības veicējiem ir jāizvēlas kāda cita no spēkā esošajām saimnieciskās darbības formām un nodokļu maksāšanas režīmiem. Tādēļ VID aicina uz tiešsaistes semināru “Kā turpināt saimniecisko darbību pēc patentmaksas režīma beigām?”.

Seminārs notiks 2021. gada 10. decembrī no pl. 13.00 VID kontā sociālajā platformā “Youtube”.

Notikumi

6
Dec
11.00

Nodokļu samaksas termiņa pagarināšana Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju #Covid19 krīzē cietušajiem saņemt nodokļu termiņa samaksas pagarinājumu!

7
Dec
09.00

PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē

Seminārā runāsim par būtisko Latvijas komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kuri tirgo savas preces internetā pircējiem jebkur pasaulē jeb izmanto elektronisko tirdzniecības vietu/platformu.

8
Dec
11.00

Ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšana

Seminārā uzzināsiet par ārpakalpojumu grāmatvežu profesionālās kvalifikācijas prasībām un citiem nosacījumiem, kurus nepieciešams ievērot, lai varētu saņemtu licenci. Licencēšanas prasības attiecas gan uz uzņēmumiem, kuri sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus, gan fiziskām personām, kas grāmatvedības ārpakalpojumus sniedz kā saimnieciskās darbības veicēji. Normatīvajos aktos noteiktais pārejas periods, kura laikā grāmatvedības ārpakalpojumus atļauts sniegt bez licences, beidzas 2023.gada 1.jūlijā.