COVID-19

Deklerācija 2019

Jaunumi

23
Sep
09.26
09.26

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka 22.09.2020. sēdē Nr.17, Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu sabiedriskā labuma darbības jomās 3 organizācijām.

23
Sep
08.54
08.54

VID pārstāvji piedalās kontrabandas problemātikai veltītā forumā

Šī gada 23.septembrī notiek otrais Nacionālais kontrabandas problemātikas forums "Cīņa ar kontrabandu - izaicinājumi un panākumi". To organizē biedrība BASE ("Business Against Shadow Economy") un "SSE Riga" sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un SKDS. Forumā piedalās VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Baiba Šmite-Roķe, lai informētu par tiesībsargājošo iestāžu paveikto cīņā ar kontrabandas izcelsmes preču apriti, savukārt VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktors Kaspars Podiņš kopā ar citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem un akcizēto preču nozares ekspertiem piedalīsies diskusijā par izaicinājumiem un nepieciešamo rīcību sekmīgai kontrabandas apkarošanai turpmāk.

18
Sep
08.32
08.32

Kurzemē atklāj nelikumīgu tabakas izstrādājumu glabātuvi

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonas, sadarbojoties ar Valsts robežsardzi, Kurzemē atklāja nelikumīgu tabakas izstrādājumu glabātuvi.