JaunumiApakšsadaļu izvēlne
13
Nov
11.43
11.43

Pirmajās četrās čeku loterijas izlozēs – 216 naudas balvu un 219 papildu balvu ieguvēji

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) rīkotajās čeku loterijas izlozēs ik mēnesi tiek noskaidroti ne vien naudas balvu, bet arī dažādu papildu balvu ieguvēji. Pirmajās četrās izlozēs izlozētas 216 naudas balvas un 219 praktiskas un noderīgas papildu balvas, ko pēc pašu iniciatīvas nodrošinājuši uzņēmumi – Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

13
Nov
10.14
10.14

VID uzsāk kriminālprocesu par iespējamu 2,3 milj. EUR noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju

Cīņā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess par iespējamu noziedzīgi iegūtas naudas legalizēšanu lielā apmērā.

12
Nov
16.37
16.37

Šī gada 10 mēnešos VID administrētie kopbudžeta ieņēmumi ir 8,14 miljardi eiro

Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) administrētie kopbudžeta ieņēmumi 2019.gada 10 mēnešos ir 8,14 miljardi EUR, kas ir par 0,35 miljardiem EUR jeb 4,5 % vairāk nekā 10 mēnešos pērn. Ieņēmumu pieaugumu lielākoties nodrošināja darbaspēka nodokļi un pievienotās vērtības nodoklis.

12
Nov
10.41
10.41

No 19.novembra mainīsies pasta sūtījumu deklarēšanas kārtība

2019. gada 19. novembrī pilnībā noslēgsies pasta sūtījumos saņemto preču deklarēšanas procesa elektronizācija, kā to paredz Savienības Muitas kodekss. Turpmāk šādas preces būs iespējams deklarēt, tikai iesniedzot elektronisku muitas deklarāciju. No š.g. 1.oktobra šāda kārtība jau ir spēkā, atmuitojot ar kurjerpastu saņemtās preces, taču turpmāk elektroniski būs jādeklarē arī “Latvijas Pasts” piegādājamie sūtījumi no trešajām valstīm jeb valstīm ārpus Eiropas Savienības.

11
Nov
10.33
10.33

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka 08.11.2019. sēdē Nr.21, Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu 4 organizācijām.

8
Nov
14.57
14.57

Identificējot sevi, var saņemt atbildi pēc būtības

VID ik dienas saņem daudz un dažādus iedzīvotāju un uzņēmēju jautājumus. Mēs vēlamies uz tiem atbildēt pēc iespējas precīzāk un pēc būtības. To mēs varam izdarīt tikai tādā gadījumā, ja mums ir zināms, kam tieši mēs sniedzam konsultāciju. Taču šobrīd diemžēl vairums saņemto jautājumu ir anonīmi, tādēļ esam spiesti atbildēt vispārīgi un formāli.

5
Nov
15.35
15.35

Ar starptautisku konferenci svin Latvijas muitas simto un muitas izglītības divdesmit piekto jubileju

Svinot Latvijas muitas simtgadi un muitas izglītības divdesmit piecu gadu jubileju, Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) rīko starptautisku konferenci, kurā diskutēs par viedu muitas nākotni. Šī gada 7. novembrī VID Muitas pārvalde un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūts (SESMI) organizē konferenci “Vai muita ir gatava rītdienai?/Shaping a Smarter Future of Customs”. Tajā pulcēsies nozares eksperti no visas pasaules, diskutējot par aktuāliem un muitas attīstībai būtiskiem jautājumiem.

5
Nov
14.42
14.42

Sabiedriskā labuma komisijas sēde pārcelta uz 8.novembri

Sabiedriskā labuma komisijas sēde notika 2019.gada 5. novembrī, taču ieradās mazāk nekā puse no komisijas locekļiem, līdz ar to, komisija nebija lemttiesīga, kā rezultātā nebija iespējama lēmumu pieņemšana.

5
Nov
12.42
12.42

Valsts prezidents: labas pārvaldības principu pilnvērtīga darbība balstās sabiedrības izpratnē un iesaistē

4. novembrī Valsts prezidents Egils Levits viesojās Valsts ieņēmumu dienestā (VID), diskutējot ar VID darbiniekiem par labas pārvaldības principu ievērošanu ikdienas darbā un pārrunājot ar VID ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi aktualitātes iestādes darbā.

4
Nov
08.33
08.33

Valsts prezidents Egils Levits apmeklē Valsts ieņēmumu dienestu

Šī gada 4.novembrī Valsts prezidents Egils Levits darba vizītē apmeklē Valsts ieņēmumu dienestu.