2023. gada novembrī apritēja 5 gadi, kopš 2018. gadā aizsākās Padziļinātās sadarbības programma, un 30 gadi, kopš 1993. gada 25. novembrī tika dibināts Valsts ieņēmumu dienests (VID). Šis ir izcils brīdis, lai spertu soli tālāk un paceltu VID un uzņēmēju sadarbību jaunā kvalitātē. Mēs esam gatavi un ticam, ka arī jūs esat tam gatavi!
Ar 2024. gada 1. janvāri mēs atvadījāmies no Padziļinātās sadarbības programmas, kas beidza savu pastāvēšanu līdzšinējā formātā. Tomēr šis noslēgums ir arī jauns sākums – Jūsu rīcībā esam nodevuši jauno nodokļu maksātāju reitinga sistēmu. Nodokļu maksātāju reitings ir radīts, lai kalpotu kā ceļa karte godprātīgai uzņēmējdarbībai, sekmētu atklātību un vairotu savstarpējo uzticību starp uzņēmējiem, nodokļu administrāciju un sabiedrību.
Mēs pateicamies Jums par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību Padziļinātās sadarbības programmā, atbildīgi un godprātīgi pildot nodokļu saistības pret Latvijas valsti!
Ar prieku informējam, ka nodokļu maksātāju reitinga A līmeņa uzņēmumi arī turpmāk saņems vairākas VID priekšrocības, lai attiecības ar valsti kļūtu arvien ērtākas un vienkāršākas! Ar plašāku informāciju par jauno nodokļu maksātāju reitinga sistēmu un pilnu priekšrocību sarakstu aicinām iepazīties VID tīmekļvietnē sadaļā “Nodokļu maksātāju reitinga sistēma”.

Kopā veidojam vēl labāku Latviju!