Vienotais nodokļu konts

Nodokļu izmaiņas 2021

Jaunumi

28
Jan
13.07
13.07

Seminārs par dīkstāves atbalstu skaistumkopšanas nozares darbiniekiem

Lai sniegtu efektīvāku un plašāku atbalstu skaistumkopšanas nozarei, kam saistībā ar noteiktajiem Covid-19 drošības pasākumiem darbība ir apturēta pilnībā, ir paplašināti dīkstāves atbalsta pasākumi šajā nozarē strādājošajiem – gan skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem, gan to atbalsta personālam. Lai skaidrotu, kādi tieši dīkstāves atbalsta pasākumi pieejami un kā tiem pieteikties, Valsts ieņēmumu dienests (VID) šī gada 4. februārī rīko bezmaksas tiešsaistes semināru “Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem”.

26
Jan
13.04
13.04

Sabiedriskā labuma komisija atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu

Informējam, ka 26.01.2021. sēdē Nr.2 (videokonferences režīmā). Sabiedriskā labuma komisija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 6.panta otro daļu pieņēma lēmumu ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu 7 organizācijām.

26
Jan
12.42
12.42

26.janvāris - Starptautiskā muitas diena

Šodien, 26.janvārī, tiek atzīmēta Starptautiskā muitas diena.

Reaģējot uz notikumiem, kas mainījuši ierasto lietu kārtību visās valstīs, Pasaules Muitas organizācija šogad Starptautiskajā muitas dienā aicina novērtēt muitas vienotos centienus izkļūt no koronavīrusa krīzes un atbalstīt uzņēmumus, stiprinot globālās piegādes ķēdes un tādējādi palīdzot atlabt ekonomikai. 

Notikumi

29
Jan
10.00

Diskusija „Kā Latvijā atveseļot ekonomiku Covid-19 krīzē un vairot investīcijas ilgtermiņā?"

2021. gada 29. janvārī I.Jaunzeme piedalās Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) organizētā diskusijā „Kā Latvijā atveseļot ekonomiku Covid-19 krīzē un vairot investīcijas ilgtermiņā?”. Diskusija notiek pētījuma „Ārvalstu investīciju vides ziņojums 2020” prezentāciju ietvaros.

4
Feb
10.00

Tiešsaistes seminārs "Dīkstāves atbalsts skaistumkopšanas speciālistiem un citiem nozares darbiniekiem"

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju saņemt dīkstāves atbalstu #Covid19 laikā ! Skaistumkopšanas nozarē tas izdarāms vienkāršotā veidā un atbalstam piesakās pats cilvēks nevis viņa darba devējs.