Saite uz deklarāciju 2020

Vienotais nodokļu konts

Nodokļu izmaiņas 2021

Jaunumi

14
Apr
10.13
10.13

VID tiešsaistes seminārs par izmaiņām PVN piemērošanā e-komercijas darījumiem un pasta sūtījumiem no trešajām valstīm

Šī gada 21. aprīlī pl. 10.00 notiks Valsts ieņēmumu dienesta tiešsaistes seminārs Latvijas uzņēmējiem, kas pārdod preces tālpārdošanā vai sniedz pakalpojumus patērētājiem citās ES valstīs vai nodrošina e-komercijas sūtījumu importu. 

12
Apr
09.19
09.19

Čeku loterijas marta izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 11. maijam; 2022. gada izlozes dalībniekiem – līdz 25. aprīlim

Svētdien, šī gada 11. aprīlī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par marta mēnesi. No čeku loterijas marta izlozei reģistrētajiem 966 489 čekiem, kvītīm un biļetēm izlozētas 54 naudas balvas, kā arī piecas papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

12
Apr
07.57
07.57

Čeku loterijas februāra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 13. aprīlim

Atgādinām, ka tiem čeku loterijas dalībniekiem, kuri saņēmuši īsziņu, ka viņu reģistrētais čeks laimējis kādu no februāra mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2021.gada 13. aprīlim (ieskaitot).  

Notikumi

14
Apr
10.00

Tiešsaistes seminārs

VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore Mārīte Eglīte vada vebināru Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem par saimnieciskās darbības izdevumiem, personāla ilgtspējas pasākumu, reprezentācijas un reklāmas izdevumiem un UIN.

15
Apr
11.00

Tiešsaistes seminārs

VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore Andžela Zeltiņa ar prezentāciju “Biedrību grāmatvedība, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana VID” un VID Nodokļu pārvaldes Piektās datu ticamības novērtējuma daļas vadītāja Iveta Šveicere ar prezentāciju “Sabiedriskā labuma organizāciju darbības uzraudzības  aktualitātes” piedalās biedrības ,,Zemgales NVO atbalsta centrs'' informatīvajā seminārā nevalstisko organizāciju pārstāvjiem gada pārskatu veiksmīgai sagatavošanai un iesniegšanai, grāmatvedības kārtošanā. 

21
Apr
10.00

PVN piemērošana e-komercijas darījumiem no 01.07.2021

Tiešsaistes seminārs Latvijas uzņēmējiem, kas pārdod preces tālpārdošanā vai sniedz pakalpojumus patērētājiem citās ES valstīs, vai nodrošina E-komercijas sūtījumu importu.

2021. gada 1. jūlijā stāsies spēkā jaunie noteikumi e-komercijas jomā. Mainīsies PVN noteikumi par pārrobežu darījumiem starp uzņēmumiem un patērētājiem (B2C).

Grozījumi ietekmēs visus e-komercijas ķēdes dalībniekus:

•           tiešsaistes pārdevējus

•           tirdzniecības platformas gan ES, gan ārpus tās

•           pasta operatorus un kurjerus