JaunumiApakšsadaļu izvēlne
12
Apr
09.19
09.19

Čeku loterijas marta izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 11. maijam; 2022. gada izlozes dalībniekiem – līdz 25. aprīlim

Svētdien, šī gada 11. aprīlī, TV3 raidījumā “SuperBingo” tradicionāli tika paziņoti Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotās čeku loterijas naudas balvu un papildu balvu laimētāji par marta mēnesi. No čeku loterijas marta izlozei reģistrētajiem 966 489 čekiem, kvītīm un biļetēm izlozētas 54 naudas balvas, kā arī piecas papildu balvas, ko sarūpējuši VID Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieki.

12
Apr
07.57
07.57

Čeku loterijas februāra izlozes uzvarētājiem jāpiesakās VID līdz 13. aprīlim

Atgādinām, ka tiem čeku loterijas dalībniekiem, kuri saņēmuši īsziņu, ka viņu reģistrētais čeks laimējis kādu no februāra mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2021.gada 13. aprīlim (ieskaitot).  

9
Apr
11.35
11.35

Izmeklēšanas darbību rezultātā VID Iekšējās drošības pārvalde aiztur muitas amatpersonas

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde (IDP) sadarbībā ar Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūru, kā arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, VID Nodokļu un muitas policiju un Valsts robežsardzi veikusi vērienīgas izmeklējošās darbības muitas kontroles punktā Terehova, kā rezultātā aizturētas VID Muitas pārvaldes amatpersonas.

9
Apr
08.13
08.13

VID uzsāk kriminālprocesus par iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu vairāk nekā 100 000 eiro apmērā

Cīņā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākti kriminālprocesi pret diviem Kazahstānas Republikas pilsoņiem par iespējamu noziedzīgi iegūtas naudas legalizēšanu lielā apmērā.

8
Apr
16.51
16.51

2021. gada 1. jūlijā sākas ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšana

Sākot ar 2021. gada 1. jūliju, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsniegs licences ārpakalpojumu grāmatvežiem, un vienlaikus tiks izveidots ārpakalpojuma grāmatvežu Publiskais reģistrs.

8
Apr
11.27
11.27

Paplašināts algu subsīdijas saņēmēju loks

Saskaņā ar paplašinātajiem algu subsīdijas piešķiršanas kritērijiem no šī gada 8. aprīļa algu subsīdijai daļēji nodarbinātiem darbiniekiem to darba devēji var pieteikties arī gadījumā, ja uzņēmuma ieņēmumi mēnesī, par kuru tiek lūgts atbalsts, ir samazinājušies vismaz par 30%, salīdzinot ar attiecīgā 2019. gada mēneša ieņēmumiem.

7
Apr
15.21
15.21

VID informē par nodokļa aprēķināšanu 2018. un 2019.gada ienākumu deklarācijās

Ņemot vērā 2020.gadā veiktās izmaiņas nodokļu jomā, Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ar likumu ir noteikts pienākums aizpildīt gada ienākumu deklarācijas to cilvēku vietā, kuri nav iesnieguši obligāti iesniedzamās gada ienākumu deklarācijas par 2018. un 2019. gadu. Tā kā vairāk nekā 90 tūkstoši cilvēku to joprojām nav izdarījuši, VID ir uzsācis aizpildīt šīs deklarācijas un aprēķināt nodokli, pamatojoties uz VID rīcībā esošajiem datiem par personas ieņēmumiem.

 

6
Apr
09.47
09.47

Valsts ieņēmumu dienests informē par jauno funkcionalitāti, kas nodrošina iespēju saņemt precīzu informāciju saistībā ar nodokļu nomaksu

Lai nodrošinātu, ka nodokļu maksātāji saņem precīzu informāciju par nodokļu nomaksas stāvokli, VID konsultatīvais tālrunis izveidojis jaunu tēmu. Tagad jautājumus par aktuālajiem parādiem var uzdot zvanot uz 6712000 un izvēloties sarunas tēmu: “Maksājumi un parādi”. Ja nodokļu maksātāji izvēlās šo tēmu, viņi tiek savienoti ar darbinieku, kurš paskaidro maksājumu stāvokli vai neatbilstību iemeslus.

1
Apr
11.46
11.46

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā lielos apmēros un koruptīvām darbībām aiztur privātpersonu, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts policijas un Valsts robežsardzes amatpersonas

Sadarbojoties Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvaldei, Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojam (IDB) un Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai, kā arī piesaistot VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldi un Valsts Robežsardzi, aizdomās par kontrabandu organizētā grupā, muitas kontroles punktā “Indra” aizturētas VID Muitas pārvaldes, Valsts policijas, kā arī Valsts robežsardzes amatpersonas, kā arī kontrabandas organizēšanā iesaistītā privātpersona.